додому благоустрій Тернопільський стадіон готують до всеукраїнської трансляції

Тернопільський стадіон готують до всеукраїнської трансляції

366

На центральному стадіоні Тернополя ідуть останні приготування до завтрашнього матчу тернопільської «Ниви» проти «Миколаєва». Гра відбудеться 19 липня. Її вперше транслюватимуть на всю Україну. Це стало можливим після того, як "Нива" увійшла до першої ліги.

П'ять знімальних майданчиків вимагали столичні телевізійники для того, аби встановити вісім камер. Роботи на стадіоні розпочали минулої п'ятниці. Одразу на місці приступили до створення ескізів. Оперативно підготували усе необхідне для монтажу. Роботи контролює обласна влада, долучається і міська,  роботи виконують бригади  кількох підприємтв.

Автанділ  Мдінарадзе, президент ФК «Нива»: "Ми не очікували, що стільки робіт доведеться проводити, але є стандарти і ніхто заради нас їх понижувати не міг. Тут в понеділок вже три бригади почали все те монтувати, але в процесі монтажу вилізла купа проблем, які необхідно долати. Повірте мені – це детективна історія по великому рахунку. Багато хто не вірив, але дехто і не вірив, що Нива у війде в першу лігу. У нас скептиків вистачає. Ми були впевнені, що ми це зробимо".

Лише на будівельні матеріали пішло  понад 100 тисяч гривень, звітує Автанділ Мдінарадзе. Ще певну суму потрібно заплатити будівельникам. Президент Ниви сподівається – гроші будуть.

Автанділ  Мдінарадзе, президент ФК «Нива»: " Те, що ми робимо – це ми робимо на віки. Тут тепер можна проводити міжнародні ігри, ігри прем'єр-ліги. Той мінімумум ми забезпечили, але у нас є багато інших вимог, яким стадіон поки що не відповідає".

Покращення потребує футбольне поле, необхідно облаштувати кімнату для прес-конференцій. Працювати є над чим, але присутність команди у першій лізі додає оптимізму не лише гравцям, вболівальникам, але і спонсорам. До завтрашнього матчу тернопільська "Нива" готова, запевняє її президент. Обнадіюють і перші результати: перемогою розпочала свої виступи в першій лізі сезону-2013/14 тернопільська «Нива». У гостях наші земляки перемогли ФК «Полтава» — 1:2. А завтрашній історичний матч "Нива" – "Миколаїв" розпочнеться о 18.