додому благоустрій Тернопільський “Сокіл” садить дерева

Тернопільський “Сокіл” садить дерева

440

Квітучі зелені чисті двори рідного Тернополя. Можливо не все – одразу, але крок за кроком цієї мети можна досягти, переконані члени молодіжної організації "Сокіл". Свої пернеконання доводять власним прикладом. У дворі на вулиці Київській закладають нову алею.

– Ми організація патріотичного характеру і для нас основне, щоб наше місто, наша крана були прекрасними. І ми розуміємо, що тут будемо жити не тільки ми, а й наші діти, наші внуки. І вони будуть пишатись цими деревами, – розповідає голова Тернопільської обласної молодіжної організації "Сокіл" Ігор Бойчук.
 
Тепер тут ростимуть дуби, ялини, сосни та клени. Дерева куплені за членські внески соколівців. Аби насадження не були самовільними, керують роботою працівники місцевого ЖЕКу. Запевняють, дерева приймуться. Погода сприяє, та й садити допомагають вправні, хоча й маленькі помічники.
 
До нових насаджень одразу приглядаються мешканці прилеглих будинків. Свої дерева обіцяють пильнувати, аби діти не нашкодили і собаки не ламали молоді рослини.
 
– Взагалі тут дерев не вистачає, тому що влітку тут жара і багато сонця, а холоду майже немає… Тут важко сидіти, бо немає де дітям сховатися…. Я рахую, що це дуже добре, що тут посадили дерева. Але щоб вони повиростали, бо тут багато дітей і діти ламають дерева, – каже мешканка буд. №11А на вул Київській у Тернополі пані Михайлина.
 
Силами соколівців нові алеї з'являються не лише у дворах Тернополя. Посаджені хлопцями дерева вже ростуть у парках Національного відродження та "Топільче", а також в районах області.
 
– Ті дерева, що посаджнені в парках, їх ніхто не ламає. Але є проблема з тими деревами, які ростуть в дворах. Адже недобросовісні мешканці може, чи хто, чи їм так подобається, деколи крадуть дерева, деколи ламають. Але переважна більшість цих дерев залишаються рости. Це звичайно радує, – пояснив Ігор Бойчук.
 
Те, що роботи попереду чимало, розуміють і хлопці з молодіжної організації "Сокіл". Тому, поки дозволяє погода, обіцяють озеленити ще кілька дворів Тернополя.
 
TV-4