додому суспільство Тернопільський Штаб Національного спротиву не збирається покидати приміщення облради

Тернопільський Штаб Національного спротиву не збирається покидати приміщення облради

294

Приміщення обласної ради не звільнять, а департаменти облдержадміністрації звідти виселять. Такі плани у Штабу національного спротиву на Тернопільщині. Зараз активісти продовжують чергувати в будівлі, там же щодня збираються на інформаційні віче. Традиційно народне віче проведуть і в неділю, 2 лютого.

Володимир Стаюра: "Ми їх виселимо в будь-якому випадку. По-іншому не буде".

Це керівник Штабу національного спротиву на Тернопільщині про працівників облдержадміністрації. Поки її департаменти, як і раніше, працюють в приміщенні облради. Тут же вже більше тижня розташовуються активісти. Про це нагадують написи при вході в будівлю. Тепер тут Народна рада, Штаб національного спротиву і виконком. Люди облаштували побут і йти звідси збираються. А, за потреби, готові відвоювати приміщення обласної ради, а значить, кажуть, громади.

Володимир Стаюра, керівник Штабу національного спротиву на Тернопільщині: "Ми маємо інформацію про те, що "тітушки" зі сходу їдуть до нас, вони вже є в Хмельницькому. Ми їх контролюємо, чекаємо на них тут. Тобто готові до боротьби і відбивати нашу обласну раду. Поки інформація, що 8 машин є в Хмельницькому".

Їжа, гарячий чай і моральна підтримка. Щодня о 17-й – інформаційне віче в вестибюлі. Так активісти вже котрий день чекають голову ОДА, Валентина Хоптяна.

Володимир Стаюра, керівник Штабу національного спротиву на Тернопільщині: "Ми даємо гарантію, що його не було в адміністрації, бо на двох входах, центральному і запасному, є наші люди і його не було в адміністрації. В нас є інформація, що він перебуває в СБУ, в Теребовлянському районі. Наші люди його шукають по всій області.  – Він ж підписав бюджет. Підписав. Ніхто не знає, де він підписав цей бюджет".

У неділю, 2 лютого, о 12 годині майданівці, які через мороз перебазувались в приміщення облради, проведуть там традиційне народне віче. Якщо на нього прийде багато людей, зберуться біля пам'ятника Степану Бандері.