додому суспільство Тернопільський євромайдан далі стоїть, учасників не стає менше

Тернопільський євромайдан далі стоїть, учасників не стає менше

420

Тернопільський євромайдан далі стоїть, учасників не стає менше. Сьогодні за різними підрахунками, на головній площі міста зібралось близько 10 тисяч людей. Крім того, майже щодвігодини автобусами тернополяни та мешканці районів Тенопільщини  їдуть до Києва. Продовжукє працювати страйковий комітет Тернополя, нині прийняли кілька важливих рішень. Серед них скликати позачергову сесію Тернопільської обласної ради і висловити недовіру голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну.

Зі слів Марії Чашки, зважаючи на ситуацію, яка склалась в країні та в області, фракції "Нашої України", ВО "Свобода" та "УНП" в Тернопільській обласній раді ініціюють скликання позачергової сесії обласної ради. У порядку денному – два питання.

Марія Чашка, голова фракції ВО "Свобода" в Тернопільській облраді, член страйкового комітету Тернополя: "Ми прийняли рішення від імені трьох фракцій – Свобода, УНП та НУ,  ініціювати скликання позачергової сесії обласної ради. Ми будемо вносити в порядок денний два питання, 1- питання висловлення недовіри голові ТОДА та друге – якна мене ще важливіше – ми робимо висновок, що фактично ОДА вже безголова і вона не працює і тому ми будемо ставити питання про свторення виконкому Тернопільської обласної ради".

Наразі загальноміський страйк у Тернополі продовжується. Однак місто повноцінно працює, наголошує міський голова Тернополя. Кожного дня до страйку долучається все більше людей.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Сьогодні в міській раді відбулась нарада із керівиками ринків міста Тернополя, 20 керівників ринків були на цій зустрічі, всі вони однозначно підтримують і приєднуються до страйку, більше того, сьогодні ми домовились, що всі ті підприємці, які мають місця на ринку і їдуть на Київ, на період цього страйку, вони звільняються від оплати за свої торгові місця".

Близько тисячі тернополян за цей тиждень поїхали до Києва. Списки охочих складають далі. Тим часом тернопільський євромайдан нині зібрав більше 10 тисяч людей.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Саме на це і розраховує владна верхівка, що погодні умови, холод, люди замучаться і розійдуться, і на це тільки їх розрахунок. Не робиться все за один день, для всього потрібенчас. І з кожним днем все більше і більше людей в Києві, і на майдані в кожному місті, і ми повинні стояти тут до кінця, і я закликаю всіх тернополян, щоб разом ми йшли до перемоги".

Позачергову сесію Тернопільської обласної ради скликатимуть в п'ятницю, 6 грудня.