додому суспільство Тернопільський дитсадок “Пізнайко” відзначив 50-річчя

Тернопільський дитсадок “Пізнайко” відзначив 50-річчя

594

Дошкільний навчальний заклад "Пізнайко", що розташований поблизу Старого парку у Тернополі, відзначив 50-річчя. Цей садочок є одним із найстарших та одночасно одним із найкращих дитячих дошкільних закладів міста. Заснований у 1962 році, він виховав і випустив вже не одне покоління. І щороку кількість батьків, які хочуть влаштувати своїх дітей саме у цей заклад, невпинно росте. За півстоліття колектив закладу змінювався, проте, незмінним залишається любов до дітей і бажання перетворити кожну хвилину перебування малят у садку на свято.

Щоранку сюди веселою юрбою поспішають малюки, дітки зізнаються: садочок люблять, тут затишно і гарно, як удома.

Опитування:

" – У нашому садку "Пізнайко" знання здобуваєм, а до танцю, свята, співу, всі таланти маєм".

Люблять та шанують діти і своїх вихователів. Вихователі та педагоги зізнаються: найцікавіше працювати з наймолодшими. Бо у дитячий садок дитина потрапляє з маленького сімейного кола, і вже тут проводить багато часу, вважаючи батьками своїх вихователів.

Наталія Любінська, вихователька ясельної групи дошкільного навчального закладу №12 "Пізнайко": "І мама і тьотя, але переважно Наталя, по-батькові нас наші діти не називають, але мамою називають".

Свою роботу 12-йсадочок почав 30 грудня 1962 року, до 2002 носив назву "Ромашка", з того часу і до сьогодні – "Пізнайко". За ці роки з дошкільного закладу до тернопільських шкіл пішли більш як дві тисячі вихованців, чимало з них привели до дитячого садка своїх дітей та онуків. Тридцять років життя віддала цьому дитсадку Ольга Балабан, сьогодні тут працює її донька, також вихованка "Пізнайка".

Ольга Балабан, 30 років відпрацювала в дошкільному навчальному закладі "Пізнайко": "Починався садочок з того, що ми завозили меблі, розташовували в ньому все, приймали дітей, привчали, як поводитись в ньому, тож маленькі діти приходили".

Сьогодні у садку працює шість груп, діток виховують та навчають 30 вихователів. Педагогічний колектив садочка намагається створювати усі умови, аби кожна дитина почувала себе тут комфортно та затишно. А найголовніше – на роботу приходять, щоб віддавати свою любов дітям. Впродовж багатьох років заклад вважають одним із найкращих у місті.

Світлана Слободянюк, завідувач Тернопільського дошкільного навчального закладу №12 "Пізнайко": "Приємно, те що говорять тернополяни, приємно чути про себе хороше і про садочок, так, дітей в нас досить і діти до нас ідуть, і в цьому році ми також плануємо набрати дві групи і першу молодшу, і ясельну Ми чекаємо діток, але і випускників своїх не забуваємо і завжди їх раді вітати в садку".

З нагоди ювілею закладу чимало випускників, колишніх працівників та гостей прийшли відзначити свято спільно.

Ольга Похиляк, начальник управління освіти Тернопільської міськради: "Тут мають авторитет педагоги, в цей заклад хочуть давати батьки своїх діток, і ми робимо усе, щоб найголовніше їм тут було комфортно".

За сумлінну працю та з нагоди ювілею кращих працівників дитячого садка "Пізнайко" нагородили грамотами та подяками.