Головна Новини Тернопільських журналістів влада привітала напередодні професійного свята

Тернопільських журналістів влада привітала напередодні професійного свята

232

vlcsnap-2015-06-05-16h46m55s2326 червня в Україні – День журналіста. Це свято щорічно відзначають у день прийняття Спілки журналістів України у 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Ми з колегами, тернопільськими журналістами теж приймали вітання.

Журналістів Тернопільщини влада обласна та міська привітала із професійним святом. Передусім, вшанували кореспондентів, які загинули на Сході країни під час антитерористичної операції, та тих, хто вже відійшов у вічність. У непростий час, коли знову починають загострюватись бойові дії на Сході, а Росія веде проти нас інформаційну війну, об’єктивне висвітлення подій українськими ЗМІ необхідне як ніколи, переконані чиновники.

– Можливо, ми цю війну, як кажуть колеги, які там зараз є на передовій, десь програєм інформаційну, але це, знову ж таки, війна, де кожен із Вас є бійцем, кожен з вас є на своєму місці, а ця війна, яка торкається нас кожного, журналісти, журналістика – в цій війні, як складова частина. Це є окрема армія, від якої дуже багато залежить щодо нашої перемоги, – говорить заступник міьського голови Тернополя Владислав Стемковський.

– Ми відкриті для спілкування і вірим в те, що спільними зусиллями ми зможем змінити нашу країну. Це можливо тільки за однієї умови: коли в нас в країні будуть об’єктивні, принципові і чесні засоби масової інформації. Я дякую вам, що ви вчасно реагуєте на болі людей, на проблеми людей. І як ви будете нам вказувати на ці проблеми, ми будемо вам тільки вдячні. Сподіваюся, що ми в майбутньому будемо робити все, щоб поміняти нашу країну, наше Тернопілля і поміняти один одного, – каже голова Тернопільської ОДА голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Колективи засобів масової інформації області відзначили грамотами та подарунками. Серед нагороджених – і колектив телекомпанії TV-4 на чолі із генеральним директором Юлією Винокур.

– Хочу привітати усіх колег з усіх засобів масової інформації від телекомпаній, радіостанцій, газет, інтернет-видань. Наснаги вам всім, здоров’я, добра вам, успіхів вам. Робота наша – непроста, складна, але я сподіваюсь, що вона дуже потрібна і корисна, – каже генеральний директор телекомпанії TV-4 Юлія Винокур.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here