додому Новини Тернопільських журналістів із професійним святом привітав ректор ТНЕУ

Тернопільських журналістів із професійним святом привітав ректор ТНЕУ

469

vlcsnap-2015-06-10-13h53m35s53Приймаємо вітання. Тернопільських журналістів із професійним святом, яке в Україні відзначають 6 червня, привітав ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий. Подяки і подарунки також отримали працівники “TV-4”, зокрема за інформаційний проект “Калейдоскоп ТНЕУ”, який виходить на нашому каналі.

Журналістів продовжують вітати із професійним святом. Працівники ЗМІ Тернополя приймали вітання від ректора ТНЕУ. Андрій Крисоватий запевнив у відкритості свого вишу для засобів масової інформації та в готовності до справедливої критики й доброї співпраці.

– Інформаційна зброя надзвичайно важлива. То я хочу вам подякувати за те, що ви формуєте громадянське суспільство, саме ви дозволяєтесь розібратись в тій павутині сьогодення і чітко даєте зрозуміти, що наша держава, Незалежна Україна має майбутнє. Тому я схиляю перед вами голову і хочу вам подякувати. Звісно, щзо я хочу вам подякувати, за те що ви формуєте і певний імідж нашого Тернопільського національного університету, звісно, що по різному. В тому то , на приклад і заслуга, я думаю, ваша, тому що я не хочу, щоб про наш університет говорили тільки добре. Іноді навіть якась критична стаття – це дуже гарно для того, що це і нам підтягнутися, – каже ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.

Подяки і подарунки від науковця також отримали працівники “TV-4”, зокрема за інформаційний проект “Калейдоскоп ТНЕУ”, який виходить на нашому каналі.