Головна Новини Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у діловому форумі, який відбудеться у Мельбурні

Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у діловому форумі, який відбудеться у Мельбурні

425

vlcsnap-2015-09-04-18h18m36s52Українських підприємців запрошують взяти участь у діловому форумі, який відбудеться у австралійському Мельбурні. Захід призначений, аби представники двох країн змогли налагодити бізнесові зв’язки та обмінялись досвідом, підвищити економічний імідж України у світі. Про це сьогодні розповів у Тернополі голова Cоюзу Українських Організацій в Австралії Стефан Романів. Разом із головою Тернопільської ОДА вони обговорили і інші напрямки співпраці.

Тернопільщина готова приймати українців Австралії на навчання, проводити спільні заходи, фестивалі та рада австралійським інвесторам. А тернопільські бізнесмени зможуть поїхати до Австралії на діловий форум, відтак, матимуть можливість підтримати імідж України закордоном та розвивати вітчизняну економіку. Такі напрямки співпраці окреслили очільник Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна та голова Союзу Українських Організацій Австралії Стефан Романів. Останній – один із лобістів України на світовій арені. Його батько – родом із Тернопільщини, тож діаспорян готовий, перш за все, підтримувати свою етнічну батьківщину. Українська громада Австралії – це близько 38-ми тисяч емігранти різних років. Вони неодноразово допомагали та продовжують допомагати своїм землякам.

Австралійський уряд за сприяння української діаспори фінансує програму “Захист патріотів”, допомагають навчанням медиків та надають аптечки. Їх особливо цікавить пришвидшення реформ в Україні, зокрема, у міністерстві оборони. Допоміг фінансово Уряд Австралії і у фінансуванні нової української поліції. Все це роблять із єдиною метою – побороти спільного ворога.

– Українська громада Австралії, як і світове українство щодо ситуації в Україні підтримуємо ту ситуацію. де ми воюємо з спільним ворогом. І ми ствимо справу серед політиків на міжнародний арені, це є наш спільний ворог, бо в кінці чим далі Путін і РФ увійде в Україну, тим гірше воно буде для України і для всього світу, – каже голова Союзу Українських Організацій Австралії Стефан Романів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here