Головна надзвичайне Тернопільську ОДА замінували для навчання (оновлено)

Тернопільську ОДА замінували для навчання (оновлено)

349

vlcsnap-2015-03-12-14h05m23s64Замінування для навчання. Сьогоднішнє замінування Тернопільської облдержадміністрації виявилось антитерористичним навчанням. Муляжі вибухових пристроїв заклали в адмінбудівлю, аби перевірити готовність усіх служб міста до екстрених ситуацій, кажуть рятувальники. Та якщо служби спрацювали оперативно, то працівникам установи є над чим працювати.

Вчимось на практиці. 9.45 – повідомлення про замінування Тернопільської обласної державної адміністрації, далі – евакуація людей з приміщення і робота відповідних служб.

– Правоохоронці обстежили невідомі предмети, ідентифікували як муляж вибухового пристрою. На 7 поверсі адмінбудівлі була одна закладка і ще одна на газорозподільчому пункті, – розповів начальник Управління ДСНС України в Тернопільській області Віктор Маслей.

Повідомлення про замінування – антитерористичне навчання, яке проводить Управління служби безпеки України, розповідають рятувальники. Муляжі вибухового пристрою заклали, щоб перевірити готовність усіх служб міста до екстрених ситуацій. Навчання закріпило знання і виявило недоліки, бо якщо служби свою роль виконали, то працівникам установи для евакуації знадобилось півгодини. В реальній ситуації стільки часу у них може не бути, кажуть фахівці.

– Ми сьогодні проводили заміри евакуації. Пройшло десь півгодини, бачимо, що трохи розтягнено в часі, тому будемо працювати над цим. Це має бути значно оперативніше, – каже в.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Це не перше повідомлення про замінування адмінбудівлі. Попередні, кажуть в ОДА, були не навчальними. Дзвінки надходили зі Східних областей України і розслідування цих випадків триває.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here