додому суспільство Тернопільську ОДА прикрашає найбільший в Україні державний прапор

Тернопільську ОДА прикрашає найбільший в Україні державний прапор

441

Сьогодні українці вшановують своє національне знамено. Відкриттям найбільшого в країні національного прапора відзначили День державного прапора України у Тернополі. Синьо-жовте прямокутне полотнище, розміром 12 на 20 метрів, вивісили на приміщенні обласної державної адміністрації. Для цього професійним альпіністам знадобився цілий день. На будівлі прапор провисить до 1 вересня.

Тернопільський "білий дім", як неофіційно тернополяни називають приміщення обласної держадміністрації та облради, тепер синьо-жовтий. До Дня державного прапора України на його фасаді розгорнули найбільший в країні український стяг. Тут цілих 120 кілограмів національної гордості.

Віктор Денчик, керівник групи альпіністів: "20 метрів на 12 має сам стяг. На висоті десь 30 м закріплений".

Аби закріпити прапор на будівлі знадобився цілий день і чотири професійних альпіністи. Проте Тернополяни роботу оцінили. Особливо наймолодші.

Пластуни з Тернополя: "Сподобалось дуже. Такий великий прапор ще не бачили. Дуже величезні розміри. Великий і класний. Найбільший, ми такого ще не бачили просто".

І не просто оцінили, навіть самі готові альпіністами стати.

Пластуни з Тернополя: "Можна би було, можна. Або там з вікна. Ризикнули б".

Старші у подію вкладають глибший зміст. І цінують стяг не за розмір.

Тернополянка: "Він тут нехай буде і малесенький, але він тут рідний і великий в моєму серці осів від початку мого життя".

Найбільший в Україні державний прапор провисить у Тернополі до 1 вересня. Надалі ж стане щорічним обов'язковим атрибутом відзначення Дня державного прапора України у нашому місті.