Головна Новини Тернопільські журналісти змагались проти тих, про кого пишуть і розповідають

Тернопільські журналісти змагались проти тих, про кого пишуть і розповідають

490

vlcsnap-2016-06-03-16h24m32s129Журналісти проти тих, про кого пишуть і розповідають. Товариські змагання з нагоди Дня журналіста, який відзначатимуть 6 червня, відбулися на території спортивного товариства “Динамо” у Тернополі. Суперниками представників засобів масової інформації стали любителі спорту від влади та силових структур.

У Тернополі провели спортивні змагання до Дня журналіста, який в Україні відзначатимуть 6 червня. Представники ЗМІ, зокрема учасники команди “Кореспондент”, позмагалися проти збірної команди обласної влади, Служби безпеки України, поліції, рятувальників, прокуратури і державної фіскальної служби.

Почали захід із футбольного матчу. Там впевнену перемогу здобули суперники журналістів. Поразкою для кореспондентів завершилась і волейбольна зустріч. Не судилося перемогти тих, про кого пишуть і у перетягуванні каната та змаганнях із стрільби.

Водночас учасники-журналісти, попри поразку, виявилися кращими гравцями змагань у різних номінаціях. Крім того команда “Кореспондент” добре розім’ялася перед турніром пам’яті тернопільського журналіста Володимира Кузика, який традиційно, до 6 червня проведуть у Тернополі.

Запросили нас сьогодні на турнір, звичайно ми з задоволенням прийняли запрошення, зіграли. Ну, команда суперника сильніша звичайно, що змогли то зробили. Ну і така для нас товариська гра перед турніром пам’яті Володі Кузика, який відбудеться у суботу, так що всіх запрошуємо, приходьте на міський центральний стадіон на турнір, – каже капітан команди “Кореспондент” Денис Лучка.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here