Головна АТО Тернопільські волонтери збирають для українських бійців зони АТО теплі речі, бензопили та...

Тернопільські волонтери збирають для українських бійців зони АТО теплі речі, бензопили та медикаменти

703

vlcsnap-2016-01-11-20h19m10s365Теплі речі, бензопили та медикаменти потрібні хлопцям на Сході. 12-14 січня волонтери Логістичного центру Тернополя планують Чергову поїздку в зону АТО. Щоб спакувати речі, їм потрібна допомога, охочі можуть звернутися за номером телефону 097-205-50-55.

Теплі шапки, балаклави, рукавиці, спальники, карімати, ковдри, сигарети, чай та каву волонтери Логістичного центру Тернополя просять приносити до них на склад. А от згущеним молоком і рибними консервами воїнів забезпечують достатньо, запевняє волонтер Логістичного центру Тернополя Богдан Кіндій.

– Для хлопців зараз більш всього потрібні теплі валянки, гумові такі, з утеплювачами. Так, як кажуть, дутіки, чуні. Потрібні теплі речі, флісові кофти, термо- теплобілизна. Потрібні також бензопили, хлопцям різати дрова, потрібно буржуйки, якщо хтось має. Але з трубами, не гофра бо гофра прогорає. От форма потрібна для хлопців на підмінку. Тому що Держава дає таку форму, як називають, Порошенківську. Це вона пластмасова, мається на увазі, не дай Боже. підвали чи бліндаж, хлопці горять, – говорить волонтер Логістичного центру Тернополя Богдан Кіндій.

Щомісяця волонтери стараються їхати на Схід автомобілем, та більшість посилок передають Новою Поштою. Перед Різдвом привезли бійцям кутю та страви з різдвяного столу. Стверджують, що такому подарункам хлопці зраділи. Із воїнами Східних областей вивчали колядки та традиції Західної України.

– Хлопці говорять, надзвичайно задоволені. Так само є хлопці, які з Східних областей, мається на увазі Харків, Полтава. Де не так святкують, як у нас на Заході. Наші ж хлопці з Заходу, бандерівці, як вони називають, вчать їх наших традицій наших свят. Хлопці, звісно, здивовані, як то так можна святкувати свята, проводити гарно час, гарно веселитись, традиції, наприклад, дванадцять страв на столі, як це можливо – кутя і так дальше, – каже Богдан Кіндій.

У пакуванні речей волонтери потребують допомоги, тому охочі можуть звернутися за номером телефону 097-205-50-55.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here