додому Новини Тернопільські волонтери просять збирати липу та лікарські рослини для бійців АТО

Тернопільські волонтери просять збирати липу та лікарські рослини для бійців АТО

603

vlcsnap-2016-06-29-16h32m21s404Цілющі трави, що можуть допомогти бійцям АТО – навколо нас. Тернопільські волонтери просять усіх небайдужих збирати липу та лікарські рослини і приносити у штаб Самооборони Майдану Тернопільщини. Зібране продадуть закордон, а виручені гроші спрямують на потреби бійців АТО.

Липа відцвітає, тож треба поспішити, щоб зібрати її цвіт, каже відома тернопільська волонтерка Лілія Мусіхіна. Минулоріч чаї зі сушеної липи та лікарських рослин добре продавалися в Україні і за кордоном, а виручені гроші йшли на допомогу бійцям АТО. Цьогоріч сезон цвітіння липи вже закінчується, а на складі штабу Самооборони Майдану Тернопільщини є всього кульок липи, що зібрала сама пані Ліля та два кульки трав, які принесли двоє жінок. Цього надзвичайно мало.

Волонтерка просить усіх не байдужих тернополян збирати лікарські рослини і приносити на Штаб Самооборони Майдану, що знаходиться в Тернополі за адресою вул. Грушевського, 1

– Нам зараз дуже потрібна допомога. Хто має можливість, хто має дачі, хто виїжджає за місто – нам потрібен липовий цвіт у дуже великих кількостях, потрібен чебрець, м’ята, деревій, Петрові батоги, дика кропива жалка, – говорить волонтер штабу Самооборони Майдану Тернопільщини Лілія Мусіхіна.

В якості ароматизаторів волонтери використовують листя вишні та суничник. Трави можна приносити свіжі та сухі. Ще волонтери потребують сушок для рослин, овочів та фруктів і робочих рук. Наразі діючих волонтерів на штабі мало, а робота є. Нещодавно волонтери почали плести ще й маскувальні костюми для снайперів – кікімори. Для цього використовують старі мішки, які треба розпарювати і тоді – плести. Людей, які би це робили – практично немає, тож усіх небайдужих Ліля Мусіхіна просить приєднатися до волонтерської роботи на користь бійців АТО.