додому АТО Тернопільські волонтери Лілія Мусіхіна та Роман Павлишин беруть участь у благодійному аукціоні...

Тернопільські волонтери Лілія Мусіхіна та Роман Павлишин беруть участь у благодійному аукціоні побачень

1160

vlcsnap-2016-03-15-15h06m50s503Відомі тернопільські волонтери Лілія Мусіхіна та Роман Павлишин вирішили взяти участь у благодійному аукціоні побачень “Сила в єдності”. У Тернополі такий захід проходить вже втретє.  Робити ставки можна до 9 квітня, переможе найбільша.  Усі гроші, зібрані під час проведення аукціону, будуть спрямовані на допомогу нашому війську.

Волонтери самооборони Майдану Тернопільщини шукають будь-який спосіб, аби заробити трохи грошей на потреби бійців АТО та їх родин. Цього разу Лілія Мусіхіна та Роман Павлишин вирішили взяти участь у благодійному аукціоні побачень “Сила в єдності”, який організовують тернопільські активісти. Такий захід дозволить тернополянам не лише поспілкуватись із волонтерами, а й долучитись до допомоги бійцям.


– В будь-якому випадку ми зараз ідемо на будь-які кроки для того, щоб все таки якимсь чином підтримати хлопців. Буквально годину тому зателефонував боєць, якого дуже добре знаю, і розповів про те, що в мами сьогодні діагностували рак. Сума на лікування там близько 9 тисяч гривень за одну дозу препарату, а треба загалом 8 доз. То ці гроші потрібно десь знайти, – говорить  волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини” Ліля Мусіхіна. – Збільшується кількість загиблих, відповідно, потрібно опікуватись про більшу кількість сімей. Так в нас збільшується кількість мобілізованих, демобілізованих. Треба прослідкувати і допомогти їм отримати те, що гарантує держава, а там де держава нічого не гарантує, але чисто по-людськи ми мусимо допомогти людям. То треба якісь шукати варіанти, як допомагати.

– Я думаю, що півгодини часу попити каву з людьми в мене буде. А це зможе допомогти забезпечити якийсь там підрозділ необхідними речами. Тому то було вирішено, чи я буду тут робити роботу, чи я те саме зроблю десь там, з людиною поспілкуюсь на каві. Тим більше я не думаю, що це буде дуже довго, це ж не закупляється на цілий день. Зустріч там, розмова. Було вирішено помогти, – каже волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини”  Роман Павлишин.

Ставки можна робити до 9 квітня. Поки що за Лілію та Романа разом найбільше пропонують півтори тисячі гривень. Проте переможе найвища ставка. Купити побачення зі вказаними лотами можна як в парі, так і окремо.