Головна Головні Тернопільські водії розповіли, як ставляться до нових правил дорожнього руху

Тернопільські водії розповіли, як ставляться до нових правил дорожнього руху

845

vlcsnap-2015-12-14-15h20m44s368Ще на початку листопада цього року набули чинності нові правила дорожнього руху.  Чи відчувають зміни його учасники? Ми поспілкувалися з водіями автівок на дорогах міста. 

Із прийняттям Закону України “Про національну поліцію” внесли зміни до правил дорожнього руху. Таких змін є три: система відеофіксації, система штрафних балів, відповідальність за порушення правил дорожнього руху закон покладає на власника автомобіля. Кожен водій буде отримувати 150 балів на рік. За одне порушення знімається 50 із них. Якщо бали вичерпались, тоді власнику автівки приходить чек на фіксовану суму штрафу, який необхідно сплатити упродовж тридцяти днів.

– Я навіть не знаю як це пояснити. Та будем бачити. На рахунок тих балів, то будемо бачити.  Чи буде діяти, чи не буде діяти…  То що вони говорять – це одне. А як воно буде дальше, то будем бачити, – говорить водій Володимир Шуповал.

А ще на дороги повертається фото- і відеореєстрація порушень. Де і коли вони будуть встановлені, ще невідомо. Відомо, що камери будуть фіксувати номер машини, система одразу знайде її власника, перекине цю інформацію працівнику міліції, а він зніме бали з рахунку і попередить про це власника машини. Нововведення водії сприймають по-різному.

– Це дуже абсурдне питання, бо я автівку віддаю в другі руки. Розумієте? Людина, яка користується цим автом, вона робить ДТП чи другі порушення. А вони приходять на мою сторінку, що я іменно буду сплачувати. Це абсурд, це невірно поставлене питання. Я думаю, що ми як дотримувалися правил, так і будем дотримуватися.


Борис Коломієць – не перший рік за кермом. Каже, об’їздив уже півсвіту. Коли повертається до України з відрядження, адаптовується до наших доріг та правил. Зміни в українських правилах вуличного руху сприймає позитивно.

– Я думаю, що насправді на першому етапі це не вирішить проблему, тому що в нас таке кумовство. Тому що ті, кому приходять ті фотографії, вони по-старинці намагаються вирішити ці питання. Комусь там подзвонити. Але в принципі – це тільки! Це треба впроваджувати. Бо інакше вихід в нас стільки один. Робити так, щоб по-людськи, щоб по цивілізованому було. Щоб був порядок, бо інакше в нас буде капєц.

Наразі оновлена система правил дорожнього руху ще не почала діяти. Водії нарікають – на дорогах хаос.

– Розумієте, якщо би ці закони всі діяли і абсолютно для всіх, я буду “за”. Бо тому, що стоїть знак. Зараз немає міліції і всьо абсолютно. Як хто хоче, так і їздить.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here