додому Новини Тернопільські вболівальники торжествують

Тернопільські вболівальники торжествують

746

vlcsnap-2015-05-07-17h31m30s62Торжествують тернопільські вболівальники. “Нива” на виїзді здобуває довгоочікувану перемогу. Під керівництвом Романа Толочка зелено-жовті із рахунком 2:0 обіграли ФК “Миколаїв”. Нарешті своїх прихильників потішив і футбольний клуб “Тернопіль”. У рідному місті муніципали, граючи в меншості, вирвали перемогу у “Нафтовика-Укрнафти” із Охтирки, та перервали безвиграшну серію із чотирьох поєдинків.

До матчу із “Нафтовиком-Укрнафтою” із Охтирки головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш пообіцяв: його підопічні гратимуть в атакувальний футбол. Спершу так і було. Тернополяни заволоділи ініціативою та створили кілька справді небезпечних моментів, втім забити гол у першому таймі їм не вдалося. Малюнок гри змінився після перерви. Відповідаючи на натиск господарів, на 50-й хвилині півзахисник нафтовиків Іван Сондей вирвався вперед й міг відкрити рахунок. Зробити це не дозволив Андрій Дубчак, відбивши м’яч рукою. За це йому довелося достроково піти із поля, у ворота господарів арбітр призначив пенальті. Виконувати одинадцятиметровий пішов Леван Арвеладзе, але, як згодом написали на сайті “Нафтовика”, “усі надії відкрити рахунок у матчі, разом з м’ячем “пролетіли” над воротами”.

Граючи в меншості, гравці ФК “Тернопіль” зосередилися на обороні. Вистояти господарям вдалося, більше того, під завісу поєднку із м’ячем біля штрафмайданчику суперника опинився Богдан Семенець й без вагань переграв голкіпера “Нафтовика”. Забитий гол став вирішальним у зустрічі – 1:0 на користь ФК “Тернопіль”. Муніципали переривають безвиграшну серію.