додому благоустрій Тернопільські тролейбуси поміняються маршрутами

Тернопільські тролейбуси поміняються маршрутами

398

Зважаючи на звернення тернополян, які користуються електротранспортом восьмого маршруту, виконавчий комітет міської ради вирішив продовжити напрямок цього тролейбуса до зупинки «Газопровід». Щоб не створювати незручностей іншим пасажирам, на маршруті «Курбаса-Ринок» (через залізничний вокзал) курсуватиме тролейбус №3.

Восьмий тролейбус тепер їхатиме за таким напрямком: Курбаса –Симоненка-Тарнавського-Залізничний вокзал-Ринок-Газопровід. Натомість третій тролейбус зупинятиметься біля центрального ринку і далі курсуватиме за маршрутом тролейбуса №8.

Ігор Мединський, начальник управління транпспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Буквально в найближчім часі восьмий маршрут тролейбусний буде курсувати до зупинки "Газопровід", відповідно, замість сьогодні діючого маршруту по такій самій схемі працюватиме маршрут №3. Маршрут №3 тролейбусний буде курсувати – Курбаса – Тарнавського-Залізничний вокзал – Ринок і в зворотню сторону через рогатку – залізничний і Леся Курбаса. Тому що люди звикли, що восьмий маршрут є, тому зараз замість восьмого буде третій, а вже восьмий тролейбус буде йти з зупинки Леся Курбаса до зупинки "Газопровід".

Іншим рішенням члени виконкому дали дозвіл та гроші на купівлю трьох чеських тролейбусів для тернополян. Новий електротранспорт буде чотиридверним та вмістимішим.

Ігор Мединський, начальник управління транпспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Це власне техніка, це є тролейбуси 15 ТР чеського виробництва чотирьохдверні, які є комфортні, безпечні і досить вмістимі, тобто максимальна вмістимість їх 160 пасажирів".

Придбати тролейбуси чеського виробництва влада міста планує ще цього року.