додому Новини “Тернопільські театральні вечори. Дебют” тривають у Тернополі

“Тернопільські театральні вечори. Дебют” тривають у Тернополі

1014

У Тернополі 16 вересня стартував 16 Всеукраїнський фестиваль “Тернопільські театральні вечори. Дебют”. Упродовж тижня глядачів вражатимуть театри зі Львова, Києва, Хмельницького, Луцька, Коломиї, Чернівців. Нагороди фестивалю присуджуватимуть в номінаціях, зокрема, за найкращу режисуру, за найкращу акторську роботу першого і другого плану, найкращий сценічний ансамбль, сценографію, музичне оформлення, пластику, за високу акторську майстерність і вірність професії.

16 Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори. Дебют» стартував 16 вересня. Упродовж тижня глядачів вражатимуть театри зі Львова, Києва, Хмельницького, Луцька, Коломиї та Чернівців.

На сцені будуть чотири комедії. З-поміж них – сучасна, класична і, навіть, сюрреалістична. Порівняно з минулим роком, особливістю фестивалю є те, що вистави показуватимуть лише у вечірній час і лише на великій сцені драмтеатру. Всеукраїнський фестиваль “Тернопільські театральні вечори” із зазначенням “Дебют”, тож крім режисерських робіт, які будуть змагатись в трьох номінаціях, нагороди отримають також драматурги, сценографи, композитори та актори.