додому Новини Тернопільські танцівники студії “ТNG dance company” презентували проєкт “Необорна пташка”

Тернопільські танцівники студії “ТNG dance company” презентували проєкт “Необорна пташка”

665
Через танець передати різні події в історії, які колись пережила та досі переживає Україна. Тернопільські танцівники студії “ТNG dance company” презентували грандіозний проєкт – шоу модерного балету під назвою “Необорна пташка”. Танцювальний виступ артистів підсилила графічна віртуальна реальність, з якою вони працювали вперше. Про те, як можна мовою танцю розказати про історію України, далі у сюжеті.

На сцені Західноукраїнського університету виступають танцівники модерн-балету “ТNG dance company” під назвою “Необорна пташка”. У грандіозному проекті артисти розкривають кілька тем, серед яких – патріотизм та безперервність поколінь.

Любор Борисяк, керівниця танцювальної студії “ТNG dance company”, коментує: “Мета була наша: донести правду про Україну. Про те, якою вона була і якою вона є тепер. Україну потрібно берегти, цінувати те хороше, що тут є і боротися за неї”.

Підготовка модернбалету тривала рік. У своєму номері близько 30 артистів взаємодіють з віртуальною реальністю, яка передається через спеціально створені графічні елементи. Складність полягає в тому, що сам танцівник не бачить цієї проекції.

Танцівниці Юлія та Софія близько дев’яти років є артистами модербалету “ТNG dance company”. Цього разу танцівниці перевтілились у негативних персонажів, що було в новинку для дівчат.

Танцювальне дійство артисти присвятили усім, хто бореться за Україну.