Головна Новини Тернопільські сироти побували у домівці Святого Миколая

Тернопільські сироти побували у домівці Святого Миколая

352

vlcsnap-2015-12-16-13h16m15s211В гостях у Святого Миколая. Понад сотня сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з чотирнадцяти шкіл-інтернатів Тернопільщини відвідали сьогодні  імпровізовану домівку Святого Миколая. Для дітей виступали творчі дитячі колективи Тернополя, працювали майстер-класи з виготовлення різдвяно-новорічних прикрас, веселились казкові герої, а також пригощали солодощами і фруктами.

У Романа немає ні мами, ні тата. Хлопчик навчається у Кременецькій школі-інтернаті. Каже з радістю сьогодні разом із сестричкою приїхав у майстерню Святого Миколая. У Чудотворця насамперед просить здоров’я.

– На подарунки очікуєш? Чого саме хочеш? – Не знаю, напевно здоров’я саме більше.

Сімнадцятирічний Богдан завершив Коропецьку школу-інтернат. Нині навчається у першому професійному училищі. Рік тому він в Майстерні Святого Миколая активно брав участь у майстер-класах, цьогоріч вирішив стати волонтером благодійного фонду “Майбутнє сиріт”. аби допомогти організувати свято для дітей, які залишилися без батьків.

– Діти не мають батьків і батьки їм не поставлять під подушку подарунок. А ця організація робить подарки дітям, які не можуть зробити батьки.

Сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, вірять у Святого Миколая і з нетерпінням очікують від Чудотворця подарунків. Аби не зруйнувати їх віру у казку, в благодійному фонді “Майбутнє сиріт” вже третій рік поспіль організовують свято для вихованців інтернатів. Палац культури “Березіль” перетворився сьогодні у так звану майстерню Святого Миколая. Сюди приїхала понад сотня сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для них організували різноманітні забави і майстер -класи.

– Діти з чотирнадцяти дитячих будинків Тернопільської області з числа дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування приїхали, аби відчути справжнє свято. Щоб не тільки отримати подарунок, а попрацювати в майстер-класах, які для них організували волонтери. Щоб діти бачили наяву, як готуються до Різдва, до Нового року і Миколай сьогодні дає їм таку нагоду трішки попрацювати в його майстерні, – каже голова благодійного фонду “Майбутнє сиріт” Андрій Назаренко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here