додому Новини Тернопільські синоптики у найближчі дні прогнозують суху погоду

Тернопільські синоптики у найближчі дні прогнозують суху погоду

576

Тернопільські синоптики у найближчі дні прогнозують суху погоду, вночі мороз, а вдень до 8 градусів тепла. Лише 6 березня можливий дощ і навіть з мокрим снігом, далі – знову без опадів.

5 березня на Тернопільщині обійдеться без опадів. Вночі стовпчики термометрів опустяться від 1 до 6 морозу. Вдень буде значно тепліше: від 3 до 8 тепла.

– Очікується проходження через територію області атмосферних фронтів від циклону, який рухається через Балкани. Тому 6 березня очікується невеликий сніг та мокрий сніг, на окремих ділянках доріг модлива ожеледиця. Температурні показники вночі будуть від 1 до 6 морозу, а денні від 2 до 7 тепла, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оскана Софінська.

Кінець цього тижня буде знову сухим. Нічні температури будуть нижче нуля, а денні від 3 до 8 тепла з подальшим підвищенням. Зараз середньодобова температура перевищує кліматичну норму на 4 градуси.

– Коли відбудеться оце зниження температура повітря, то очікується, що середньодобові температури повітря будуть в окремі дні близькі до кліматичної норми, а в більшості днів будуть вищі за кліматичну норму. Доприкладу, за минулу ніч на Тернопільщині спостерігалася температура -1 градус. Ми маємо зараз, що кліматичну норму перевищує на 4 градуси. Це не є аномальна погода, але для даної пори року це є достатньо високі температурні показники, – каже Оксана Софінська.