додому благоустрій Тернопільські священики закликають прибрати парк “Загребелля”

Тернопільські священики закликають прибрати парк “Загребелля”

692

vlcsnap-2016-04-06-16h15m42s132Прибрати ландшафтний парк “Загребелля”, що поблизу міської лікарні №3, закликають тернополян у суботу, 9 квітня, об одинадцятій годині. Організатори толоки запевняють, до Великодніх свят приведуть це місце відпочинку до пуття. У планах міської ради також облаштувати алею, велодоріжки та провести благоустрій джерела.

У рамках загальноміської толоки, що проведуть цього тижня у п’ятницю та суботу, міська рада та священики Тернополя закликають мешканців міста приєднатися до толоки.

– Хочу запросити всіх тернополян, так як ми повинні в дні Великого посту робити не тільки добрі справи для своєї душі і тіла, а й для майбутнього свого покоління. Тому всіх запрошую на одинадцяту годину на суботу, тобто в ту суботу яка наближається до нас, для того, щоб допомогти і парафіянам і міській раді і всім нам цей парк Загребелля. Також церква закликає приєднуватися до таких громадських обов’язків хоч раз у році прибрати те місце, де відпочивають наші діти, наші рідні, наші близькі, – говорить настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Петро Скрип.

– Є план по благоустрою центральної алеї цього парку, який виходить аж до Львівської траси. Є в планах благоустрій джерела, яке знаходиться поблизу вулиці Бережанської, є в планах створення пішохідних і велосипедних зон, – каже заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

За словами чиновників, Загребелля прибирають з березня цього року, уже частину території очистили від чагарнику та хмизу. У суботу, 9 квітня, збір – в одинадцятій годині біля джерела, що навпроти магазину “Карпати”. Організатори акції також просять тернополян не тільки допомогти з благоустроєм парку, а й зберігати та підтримувати у ньому чистоту.