Головна Новини Тернопільські студенти три дні творили власну республіку

Тернопільські студенти три дні творили власну республіку

449

vlcsnap-2015-06-30-15h56m44s177У Тернополі відбувся регіональний етап фестивалю “Студреспубліка”. Три дні на Дальньому пляжі вирувала окрема держава з власною територією, населенням, внутрішньою валютою та політичними партіями. Участь у фестивалі взяли 15 команд. Тема цьогорічного дійства: “Програма модернізації Тернопільщини”.

Усі три дні фестивалю “Студреспубліка” були насичені спортивними та інтелектуальними іграми, квестами. На Дальньому пляжі вирувала окрема держава з власною територією, населенням, внутрішньою валютою та політичними партіями.

– Для спілкування молоді на свіжому повітрі зібрались найактивніші, але якщо таке проводити частіше, то активніші будуть підтягувати неактивних і державі треба більше приділяти цьому уваги і виділяти гроші. Треба щоб зі студентських часів завше були такі студентські громади, і потім буде така патріотична країна, і все буде добре для кожного з нас, – вважають студенти Богдан та Максим.

Участь у фестивалі взяли 15 команд. Тема цьогорічного дійства – «Програма модернізації Тернопільщини».

– Дивіться тут вирішуються такі питання, які питання, які наша Рада, наші депутати вирішити не можуть, а ми вирішуємо

– Наприклад?

– Наприклад країна в майбутньому, 2050 рік – це головна тема і мусимо їх вирішити за тих три дні. Справді, це така маленька республіка, студентська держава, у якій свої закони, своя політика, в якій ми головні, і нас готують до більшого, щоб потім щось змінювати можна було.

Відзначили учасники фестивалю й організацію заходу, найбільше до вподоби – польова кухня. Влада міста та області пообіцяла й надалі підтримувати фестиваль “Студреспубліка” і сподівається на хороший показник тернопільських студентів під час проведення Всеукраїнського фестивалю.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here