додому Новини Тернопільські студенти представляли Україну на престижній квітковій виставці в Італії

Тернопільські студенти представляли Україну на престижній квітковій виставці в Італії

456

Вже другий рік поспіль Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму представляє Україну на одній з відомих квіткових виставок у Європі “Cervia Città Giardino”. Відбувається конкурс в Італії у місті Червія.

“Наш проект це справжній витвір, який запрезентований в оформлені клумб, саме у місті Червія. Дуже значимо, бо це міжнародний проект і там брали участь інші країни,” – розповідає Галина Грушко, директорка Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму. 

Серед всіх країн на конкурсі представили Україну саме Тернопільське училище сфери послуг та туризму. Там у них працювала команда з викладачів та студентів закладу освіти. Старша майстриня училища Наталія Пташник, розповідає: підготовка була досить кропітка та важка.

“Потрібно було врахувати особливості зовнішнього середовища і розміру самих клумб для того щоб розрахувати необхідну кількість рослинного матеріалу, який нам потрібно,” – каже Наталія Пташник. 

Квіткова виставка в Червії, яка об’єднала роботи різних країн світу, зокрема і наших земляків, буде відкрита для відвідувачів до вересня.

У Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму переконані, що таким конкурсом можна популяризувати українське квіткове мистецтво на міжнародній арені, а також це хороша можливість обмінятися досвідом з флористами з інших країн.