додому Новини Тернопільські спортсмени привезли медалі з Чорногорії

Тернопільські спортсмени привезли медалі з Чорногорії

433
Тернопільські спортсмени привезли медалі з Чорногорії. З 15 по 17 вересня у Чорногорії відбувся Кубок Європи з джиу-джитсу, де змагалися борці з 24-рьох країн. На змаганнях успішно виступили четверо тернопільських хлопців. Вадим Биць та Володимир Нижник стали бронзовими призерами, а от Олександр Зеньо та Богдан Захарків не змогли здобути медалі, утім вони увійшли в п’ятірку кращих спортсменів й добряче надихнулись, кажуть хлопці. Наступна ціль тернопільських спортсменів представляти Україну на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу у 2024 році.
Чорногорія. Кубок Європи з джиу-джитсу. 24-и спортсмени з різних країн приїхали змагатись за першість у своєму виді спорту.
Євген Мусаєв, президент Тернопільської федерації джиу-джитсу, каже: “Відкриті змагання “Болкан Оупен”, які проходять один раз на рік. Туди запрошуються всі спортсмени, усіх вікових категорій. Не важливо, чи вони були чемпіонами у своїй країни. Тут мали можливість спробувати свої сили і молодше покоління, і спортсмени, які зайняли 4-5 місце, спробувати сили і побачити, що таке Європейські ігри”.

На європейських змаганнях успішно виступили 4 тернопільських хлопців. Володя посів третє місце у категорії Ю-16.

Володимир Нижник, бронзовий призер Кубку Європи з джиу-джитсу (Чорногорія), розповідає: “Це були мої перші великі змагання. Я багато готувався, приблизно пів року часу. Тренування були важкі”.

Вадим Биць також став бронзовим призером Кубку Європи з джиу-джитсу у Чорногорії. Хлопець каже, представляти свою країну під час війни було непросто. Утім, Вадиму вдалось показати достойний результат. Він посів 3 місце у своїй катиегорії.

Олександр Зеньо та Богдан Захарків не змогли здобути медалі, утім вони увійшли в 5 кращих спортсменів і, розповідають, добряче надихнулись.

Наступна ціль тернопільських спортсменів – представляти Україну на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу у 2024 році.