додому Новини Тернопільські сноубордистки вибороли дві медaлі нa міжнaродних змaгaннях у Чехії

Тернопільські сноубордистки вибороли дві медaлі нa міжнaродних змaгaннях у Чехії

1117

Тернопільські сноубордистки вибороли дві медaлі нa міжнaродних змaгaннях у Чехії. Спортсменки кажть, готувалися до цього ще з осені. Спеціально на тренування, їздили у Литву та Закарпаття, адже у Тернополі, на той час, не було снігу. Зраз ситуація інша, тому на сніговій гірці у Тернополі можна побачити як професіоналів так і аматорів.

Перший тривалий сніг цієї зими зібрав у Савич парку як дорослих так і малих, аматорів та професійних спортсменів. Усі прагнуть покататися на санках, лижах чи сноубордах. Вдруге сюди привів свою донечку Наталю тернополянин Сергій. Каже, хоче щоб дитина довше перебувала на свіжому повітрі.

-Доця просто взахваті від таких тренувань. Вона у нас, просто, ще багато малює. Ну і понятно, як усі діти грається телефоном, планшетом, але сюди біжить з великим задоволенням. Не страшно тобі з гірки спускатися? Ні, – каже тернополянин СЕРГІЙ КУЧЕР.

Поруч з початківцем-Нателею, з гірки спускаються цьогорічні бронзові призерки міжнародного рівня. Сноубордистки Вікторія Льотковськa та Наталія Федишин – піднялися на третю сходинку п’єдестaлу під час міжнародні змагання які проходили у Чехії.

Це були мої перші змагання, змагання зимою у дві тисячі вісімнадцятому році. Хвилювалась дуже сильно. Суперниці сильні були, з різних країн. З України нас було тільки троє, – розповідає бронзова призерка міжнародного  дитячого ФІС-старту  НАТАЛІЯ ФЕДИШИН.

-Я, взагалі, тільки цього року стала юніоркою. Це були мої другі міжнародні старти. було дуже важко. Нас об’єднали у категорії з жінками. Я була у кваліфікації 11-та, але виборала 3-тє місце. Я довго тренувалася, наполегливо тренувалася. дуже хотілаздобути цю перемогу і я була настроєна на ці старти і виборила, – каже бронзова призерка  міжнародних рейтингових ФІС-змагань ВІКТОРІЯ ЛЬОТКОВСЬКА.

Готувалися до змагань ще з осені, розповідає тренер призерок Наталія Пазунка. Каже, на тренування, спеціально, їздили у Литву та Закарпаття, адже, на той період, у Тернополі не було снігу.

-Ми на 6 днів їздили в Литву. Там крита гора. Також ми їздили в Закарпатську область. Там, також, ми провели навчально-тренувальний збір, щоб підготувати спортсменів до цих стартів. Це були наші перші старти , щей міжнародні, тому, що українські будуть тільки в лютому. Ці два навчально-тренувальних збори досить позитивно вплинули на наші результати, – розповідає тренер-викладач  СДЮСШ “Екстрім” НАТАЛІЯ ПАЗУНКА.

Катання на лижах чи сноуборді всебільше набуває популярності у Тернополі, каже старший тренер з лижного фристайлу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи “Екстрім” Оксана Щербанюк. Розповідає, здебільшого, цим видом спорту займаються  активні та екстремальні люди.

В нас вид спорту полягає в чому? Це є могул. Це Траса 250 метрів з горбами і 2 трамплінами . Можливо ви бачили, тут зараз хлопці тренують, стрибають. Вони повинні бути дуже відважні , щоб не боятися спуститися по тій самі трасі і зробити ще 2 акробатичних стрибки, – каже старший тренер з лижного фристайлу CДЮСШ “Екстрім” ОКСАНА ЩЕРБАНЮК .