додому освіта Тернопільські школярі готуються до міського конкурсу “Таланти твої, Україно”

Тернопільські школярі готуються до міського конкурсу “Таланти твої, Україно”

542

Напередодні міського конкурсу "Таланти твої, Україно", що запланований на 14 березня, у школах Тернополя відбулися шкільні відбіркові конкурси. Танцювальну і вокальну майстерність учнів, які могли б представити свою школу на рівні міста, оцінювало компетентне журі. Як відбувався конкурсний відбір, знімальна група "Провінційних вістей" бачила у третій школі Тернополя.

Марта, учениця 1 класу спеціалізованої школи №3 Тернополя з поглибленим вивченням іноземних мов: "Ми сьогодні будем вчити танець Солохи. Ми будем ліпити вареники, а хлопці не пускають до вареників".

Лада, учениця 1 класу спеціалізованої школи №3 Тернополя з поглибленим вивченням іноземних мов: "Танцювати, ми бавимся, стрибаєм, бігаєм, граєм ігри, рахуєм".

Подивитись на наймолодших учасників конкурсу, учнів 1-4 класів, прийшли їх батьки. І якщо ті хвилювання за свою малечу не приховували, то юні артисти на сцені почували себе досить впевнено. І не дивно, адже готувались до виступу від жовтня.  

Людмила Стасишин, заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах спецшколи №3 Тернополя: "Маленькі дітки, яким лише 6 років, але вони вже хочуть показати свої вміння і таланти. Батьки дуже нам допомагають в цьому, вони шиють яскраві красиві костюми для своїх діток".

У третій школі Тернополя є чимало хорових і танцювальних колективів, деякі з них вже мають звання народних.

Людмила Стасишин, заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах спецшколи №3 Тернополя: "Лише у початковій школі Тернополя є хор молодших класів, хор "Солов'ята", вокальний ансамбль "Веселі нотки", також 12 хореографічних колективів, всі вони працюють на базі школи і наскільки це можливо створюємо всі умови для творчості в нашій школі".

Степан Дудяк, директор Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов: "Управлінням освіти передбачено на міському огляді такому, фестивалі тільки 1 колектив, який танцює народний танець, 1 бальний танець і 1 сучасний, в той час коли в нас є 39 таких колективів. Але зате ми щороку проводимо у травні великий такий звітний концерт всіх колективів художньої самодіяльності перед батьківською громадськістю".

14 березня переможці шкільного етапу візьмуть участь у загальноміському конкурсі-огляді.