додому культура Тернопільські семикласники знялись в українському повнометражному фільмі “Фокстер і Макс”

Тернопільські семикласники знялись в українському повнометражному фільмі “Фокстер і Макс”

1501

Тернопільські семикласники знялись в українському повнометражному фільмі “Фокстер і Макс”. Стрічка  – про пригоди хлопчика і собаки-супергероя. Режисер фільму Анатолій Матешко, відомий українцям завдяки картинам “День народження Буржуя”, “Трубач” та іншими. У прокат картина вийде восени 2018 року. А тим часом ми поспілкувались з головними героями фільму “Фокстер і  Макс” і дізнались про усі секрети закусісся.

Юні актори семикласники Віталія та Богдан із Тернополя обоє відвідують театральні гуртки і мріють про велику сцену та кіно. Проте на те, що стануть зірками фільму у 7 класі, зізнаються, навіть не сподівались. Мало того, Богдан довго вирішував, йти не йти на кастинг. Проте, зваживши усі “за” і “проти”, все ж вирішив спробувати свої сили і не пошкодував.

Я, якщо чесно, я в перші дні відмовлявся, не дуже хотів, але все ж таки вирішив піти, пройшов його, потім нас покликали у Київ подзвонили, там ми вже зустрілись з режисером, він нам давав кусочки, фрагменти з фільму, давав всякі сценарії і ми його перечитували, показували йому сценку і потім нас затвердили, – розповідає головний герой фільму “Фокстер і Макс” БОГДАН КОЗІЙ.

Далі розпочались зйомки, які тривали 3 місяці – з червня до серпня. Канікул, як таких, у дітей не було, натомість – постійні зйомки та вивчення сценарію. Але воно того варте, зізнаються юні актори. Вдалось багато чого навчитись, побороти страхи та відчути себе справжніми зірками.

Чесно кажучи, я собі нічого не уявляла і я дізналася про все, коли була на зйомках, я дізналася, як тримати себе перед камерою, як не хвилюватися, як виглядати нерозгубленою. Зйомки фільму – це дуже цікаво і дуже тяжко, там задіяно дуже багато людей і кожна людина відіграє якусь велику роль. Якщо не буде одної людини, то вже тоді не складеться, – каже головна героїня фільму “Фокстер і Макс” ВІТАЛІЯ ТУРЧИН.

Все склалось – і фільм знятий. Стрічка буде цікавою усім, не тільки дітям та підліткам, каже режисер Анатолій Матешко. Фільм, перш за все, про дружбу. У головних ролях – хлопчик Макс і його друг собака-наноробот Фокстер.

-Я грав роль хлопчика Макса, який одного дня утік з дому і сховався під мостом, там я знайшов балончик з фарбою і намалював собаку ,через певний час собака ожила і стала моїм найкращим другом і ми потрапили у дуже веселі пригоди, – розповідає головний герой фільму “Фокстер і Макс” БОГДАН КОЗІЙ.

У фільмі – чимало елементів екшену, а також драми і комедії. Справжня пригодницька колотнеча не залишить байдужим найвіть найвимогливішого глядача, кажуть творці фільму.  Поряд з головним героєм Максом і його собакою майже завжди красуня Соня, роль якої зіграла Віталія Турчин.

-Я кажу, що вона напевно ну не ідеал, але кожна дівчинкахотіла б бути такою. Вона получала дуже багато уваги зі сторони хлопців і це приємно, напевно, всім. І в неї ці пригоди були дуже захоплюючі, але, водночас, старашними, – каже головна героїня фільму “Фокстер і Макс” ВІТАЛІЯ ТУРЧИН.

Фільм “Фокстер і Макс” знятий на замовлення Держкіно. Бюджет стрічки – понад 40 мільйонів гривень. У прокаті “Фокстер і Макс” з’явиться вже восени 2018 року.