додому Новини Тернопільські семінаристи готують допомогу українським військовим

Тернопільські семінаристи готують допомогу українським військовим

799

Семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії розпочали приготування гуманітарного вантажу та подарунків з нагоди празника Різдва Христового для військових на передовій. З благословення архиєпископа і митрополита Василія Семенюка від парафії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ були зібрані кошти, продукти, одяг, які впродовж Різдвяних свят будуть доставлені 3 групами військових капеланів на чолі владикою Теодором Мартинюком, о. Євгеном Флистою, о. Андрієм Чернецьким, о. Януарієм Твердуном.

За словами митрополита Василія, сьогодні вдалося завантажити перший бус. «Ми вдячні нашим вірних та священникам за особливу увагу та жертовність для військових. Серед продуктів, в перші чергу, маємо інгредієнти для куті, щоб наші воїни могли у родинній атмосфері та за участю капелана сісти до Святої Вечері. Також є велика кількість вареників, крупи (гречка, рис, пшоно), макарони, м’ясні продукти (закрутки, ковбаси, сало, смалець), засоби гігієни, солодощі (цукерки, печиво), одяг», – відзначив владика.

Перший вантаж буде доставлено до Лисичанська, а, відтак, з  участю владики Теодора буде розподілено серед військових у різних місцях бойової дислокації. Капелани з нагоди прийдешнього празника Різдва Христового відправлять богослужіння, уділять військовим Святу Тайну Сповіді та Святого Причастя, підтримають захисників на дусі.

Джерело