додому Новини Тернопільські рятувальники прибирали дитячий табір

Тернопільські рятувальники прибирали дитячий табір

578

vlcsnap-2016-04-13-18h26m35s952Тернопільські рятувальники прибирали дитячий табір, який знаходиться на території військово-патріотичного центру “Миротворець” у Теребовлянському районі. Про таку допомогу рятівників попросили – територія велика, роботи чимало, а рук не вистачає. Влітку у цьому таборі запланований оздоровчий відпочинок дітей учасників антитерористичної операції.

У Теребовлянському районі рятувальники провели толоку на території військово-патріотичного центру “Миротворець”. Працівники держслужби з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області відгукнулись на прохання обласного благодійного фонду “Християнська родина”. Планується, що невдовзі тут діятиме літній оздоровчий табір. За час толоки працівники ДСНС зібрали й вивезли непотріб, що накопичився на території табору, підрізали та побілили дерева, очистили територію від сухої трави, листя й сміття, привели до належного вигляду доріжки та бордюри.

– Хочем то всьо впорядкувати, почистити. Плануєм того року, я думаю, що ми встигнем таки, перекрити столову по-новому, тому що та вже криша протікає, а це харчування дітей, то це самий основний наш об’єкт, який буде санстанція перевіряти, і плануєм цього року таки робити заїзд. В нас, в принципі, вже є домовленість з “Сокіл-Джура”, які мають заїжджати в травні. Тобто, буде в нас там вишкільна програма така для дітей, ну і саме основне – це оздоровлення дітей, – розповідає розпорядник на території табору Віталій Луцишин.


– Ми підтримали ініціативу, і вважаємо за необхідне на сьогоднішній день, коли в країні відбуваються такі події, військово-патріотичний вишкіл проводити для наших дітей, – каже начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей.

Влітку у цьому таборі запланований оздоровчий відпочинок дітей учасників антитерористичної операції, та тих, чиї батьки загинули в боях на Сході України.