Головна Новини Тернопільські рятувальники отримали сучасні польські машини та аварійно-рятувальне обладнання

Тернопільські рятувальники отримали сучасні польські машини та аварійно-рятувальне обладнання

613

У бюджеті Тернопільської області зекономили більше 15 мільйонів гривень. Сприяли цьому щедрі подарунки тернопільським рятувальникам від польських колег. Тернопільське Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій отримало три польські машини оснащені сучасним обладнанням та аварійно-рятувальне обладнання. З допомогою цієї техніки, кажуть рятувальники, вони зможуть ефективніше виконувати свою роботу.

Польські колеги подарували Тернопільським рятувальникам три автомобілі, оснащені обладнанням європейського зразка. Один із них – автомобіль “газель”, який може замінити старенькі “зіли”, що наразі використовують рятувально-пожежні служби області. Окрім того передали і аварійно-рятувальне обладнання. Подарунок польських колег дозволив зекономили більше 15 мільйонів гривень з бюджету області .

– Головами обласної державної адміністрації і головою обласної ради було передано Управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій аварійно-рятувальне обладнання. Це мотопили, дискорізи, електрогенератори з матеріального резерву обласної державної адміністрації для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, – каже начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей.

Наразі рятувально-пожежні підрозділи Тернопільщини забеспечені не в повній мірі. Старого обладнання не достатньо. Тому подарунки з польської сторони є вагомими.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here