Головна Головні Тернопільські рятувальники оновили свій автопарк

Тернопільські рятувальники оновили свій автопарк

606

Рятувальники Тернопільщини у середньому за добу виїжджають на двадцять п’ять надвичаних ситуацій. Аби вони могли виконувати свою роботу ще оперативніше, в управлінні ДСНС України купили чотири нових автомобілів, ціною у 12 мільйонів гривень. 

На території Управління дрежавної слжби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області красується новенька пожежно-рятувальна техніка. Вже нині, по одній із цих автівок спрямують до чотирьох районних управлінь. Надзвичайники розповідають, при виборі сучасних машин враховували усі побажання водіїв.

-На сьогоднішній день, це машини підвищеної прохідності, повнопривідні. З лебідками, які забезпечують весь спектр потреб наших підрозділів, особливо у районній місцевості. Тобто вони можуть приїхати у труднодоступні місця, надати допомогу, – начальник управління ДСНС Тернопільської області ВІКТОР МАСЛЕЙ.

Нові машини одразу поспішили оглянути гості. Найменші тернополяни протестували, наскільки комфотні нові автівки.

– Дуже зручно, – робить висновок школяр НАЗАР.

Згодом, до висновків береться досвідчений працівник. Микола працює водієм в управлінні більше двадцяти років. Рятувальник не може натішитися осучасненими автомобілями, ціною у більш, ніж 4 мільйона гривень.

Панель, яка сучасна пічка. Дуже тепло в ньому. Руль ложиться на себе, відрегльовується, сідушка пілот комфортабельний. – А цього раніше не було. – Такого раніше взагалі не було, були холодні машини. Задні відсіки пневмо – відкидні.

Ключі від новеньких автівок українського виробника дісталися вогнеборцям із Тернополя, Збаража, Шумська та Чортківського району. Окрім пожежно-рятувальної техніки для потреб підрозділів пожежно-рятувальної служби кошти з обласного бюджету, які виділили на сесії обласної ради, придбали рятувальний гідравлічний інструмент, пожежний бойовий одяг, каски, пожежні рукави, тепловізійну камеру та портативні радіостанції на загальну суму майже 700 тисяч гривень.

 

 

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here