додому Головні Тернопільські рятувальники оновили свій автопарк

Тернопільські рятувальники оновили свій автопарк

1077

Рятувальники Тернопільщини у середньому за добу виїжджають на двадцять п’ять надвичаних ситуацій. Аби вони могли виконувати свою роботу ще оперативніше, в управлінні ДСНС України купили чотири нових автомобілів, ціною у 12 мільйонів гривень. 

На території Управління дрежавної слжби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області красується новенька пожежно-рятувальна техніка. Вже нині, по одній із цих автівок спрямують до чотирьох районних управлінь. Надзвичайники розповідають, при виборі сучасних машин враховували усі побажання водіїв.

-На сьогоднішній день, це машини підвищеної прохідності, повнопривідні. З лебідками, які забезпечують весь спектр потреб наших підрозділів, особливо у районній місцевості. Тобто вони можуть приїхати у труднодоступні місця, надати допомогу, – начальник управління ДСНС Тернопільської області ВІКТОР МАСЛЕЙ.

Нові машини одразу поспішили оглянути гості. Найменші тернополяни протестували, наскільки комфотні нові автівки.

– Дуже зручно, – робить висновок школяр НАЗАР.

Згодом, до висновків береться досвідчений працівник. Микола працює водієм в управлінні більше двадцяти років. Рятувальник не може натішитися осучасненими автомобілями, ціною у більш, ніж 4 мільйона гривень.

Панель, яка сучасна пічка. Дуже тепло в ньому. Руль ложиться на себе, відрегльовується, сідушка пілот комфортабельний. – А цього раніше не було. – Такого раніше взагалі не було, були холодні машини. Задні відсіки пневмо – відкидні.

Ключі від новеньких автівок українського виробника дісталися вогнеборцям із Тернополя, Збаража, Шумська та Чортківського району. Окрім пожежно-рятувальної техніки для потреб підрозділів пожежно-рятувальної служби кошти з обласного бюджету, які виділили на сесії обласної ради, придбали рятувальний гідравлічний інструмент, пожежний бойовий одяг, каски, пожежні рукави, тепловізійну камеру та портативні радіостанції на загальну суму майже 700 тисяч гривень.