Головна надзвичайне Тернопільські рятувальники – браконьєри чи постраждалі?

Тернопільські рятувальники – браконьєри чи постраждалі?

675

Тернопільські рятувальники – браконьєри чи постраждалі? 2 березня увечері активісти громадської організації разом із міліціонерами провели обшук на території рятувально-водолазної станції, що поблизу Дальнього пляжу. Там, ніби-то,знайшли 70 мішків браконьєрських сіток та понад десяток рибин, які смажились на мангалі. А із води витягнули сітку із рибою, яку, начебто, поставили рятувальники. Останніх, за словами громадських активістів, зловили на гарячому. Начальник водолазно-рятувальної служби в Тернопільській області Василь Козак заперечує цю інформацію. Каже, обшук на території служби, яку він очолює, проводили незаконно, смажену рибу рятувальники купили на ринку на вечерю, знайдені сітки – для вилову потопельників, а сітка із живою рибою – не їхня. Своїми діями, каже Василь Козак, громадські активісти намагаються очорнити його та його підлеглих. Він вірить своїм працівникам, а от хто в цій справі правий, каже, нехай встановить суд.

Коментарі

3 КОМЕНТАРІ

  1. Як їх можна очорнити, тих рятувальників, якщо вони не виїхали на виклик, будучи за 4 км від місця де я провалився під лід і мене витягнули в напівшоковому стані? Просто відмовили у допомозі людині, яка зимою, у повністю мокрому одязі, знаходилася в місці, куди не може доїхати ні таксі ні швидка (а техніка “рятівників” може)! Навіть за гроші не схотіли виїхати! Ну а тут, певно і без виклику виїжджали, рибку ловили сітками і смажили собі на здоров”я! Рятівники називається, слів нема! А начальник їїх вигорождує, що йому ще робити? Він же одне ціле з ними.

  2. ви володя куку чи шо? викликаються рятувальники-надзвичайники, одні до других не мають відношення. ці витягують трупи і пилинують на пляжі, а ті мають рятувати у надзвичайних ситуаціях.

    ви хоч шось зробили, щоб винні понесли покарання окрім того, щоб писати в інтернеті?? хто винний – покаже суд.

  3. надзвичайники чи “витягувальники трупів” – яка різниця як їх називати, якщо суть в тому, що робити свою роботу вони не хочуть (може зарплатня мала?), а от сітку закинути і рибки зловити – то без прохань і запрошень?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here