додому суспільство Тернопільські прокурори до свого професійного свята подарували 250 книг обласній бібліотеці для...

Тернопільські прокурори до свого професійного свята подарували 250 книг обласній бібліотеці для молоді

590

Понад 250 книг художньої і науково-популярної літератури отримали читачі Тернопільської обласної бібліотеки для молоді. Такий подарунок книгозбірні напередодні свого професійного свята зробили працівники прокуратури Тернополя і області.

Достоєвський і Андрухович – класика і сучасність, вітчизняна і зарубіжна література, багатотомники і унікальні видання, книги про східну культуру і сакральні пам'ятки Тернопільщини, а ще – підручники, довідники і словники. Вони поділились найсокровеннішим – кількома книгами з домашньої бібліотеки. Ці книги формували свідомість сьогоднішніх прокурорів.

Віталій Сідоров:  "Кожному з нас навіює спогади: те, як ми ходили в бібліотеку, як ми розвивалися, як 

розвивалися наші батьки, є персонажі, до яких ми прагнули, і вчинки яких ми стараємось використовувати по життю. Бібліотека – це наше дитинство, це – спогади, це те, на чому ми виховувалися, це ті цінності, які нам прививалися.  

 

Леся Гук,  директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді: "Дарування книг є такою дуже давньої формою доброчинності і вона завжди підкреслює, що дарувальник має високий рівень культури і є цивілізованою людиною".

У бібліотеці книгам неабияк радіють. Фонди українських книгозбірень через брак грошей рідко поповнюються.

–  Ми радіємо, що саме в нашій бібліотеці відбулась така акція і саме ми отримали таку кількість книг. Працівники нашої бібліотеки докладуть усіх зусиль, щоб книги знайшли свого читача і принесли користь йому.

У бібліотеці сподіваються на співпрацю. Тут уже діє пункт безкоштовної первинної правової допомоги.