додому Новини Тернопільські поліцейські радять водіям уже “перевзувати” автівки

Тернопільські поліцейські радять водіям уже “перевзувати” автівки

756

vlcsnap-2016-10-20-15h30m46s949Поліцейські Тернополя радять автомобілістам не зволікати і змінити літні шини своїх автомобілів на зимові. Досвід попередніх років показує, що з першими приморозками частішають і аварії на дорогах. Зазвичай? це пов’язано саме із байдужістю водіїв, котрі не перевзули “колеса”.

Тернопільські поліцейські радять водіям не чекати доки випаде перший сніг, а вже зараз змінювати літні шини своїх автомобілів на зимові. Досить часто через водiїв, якi не перевзули “колеса” автівок, страждають iншi. Це спричиняє i затори на дорогах, i аварiйнi ситуацiї, що створюють машини, якi починають з’їжджати з похилих дорiг. Інформація про зміни гуми на колесах машин носить виключно рекомендаційний характер, тому фіксованих штрафів за це не передбачено – каже Олег Сороковий.

– Літні такого щеплення з дорогою не мають. Це для власної безпеки водіїв і пасажирів. І ще одне, що більшість страхових компаній не виплатять страхові виплати, якщо водій буде пересуватися із літніми шинами. Це прописано у договорі, – зазначає заступник начальника УПП у Тернополі Олег Сороковий.

До слова: шини у патрульних машинах Тернопільського відділу поліції уже змінені на зимові.