![ScreenShot-VideoID-_Zq-X-wlkE0-TimeS-1](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/ScreenShot-VideoID-_Zq-X-wlkE0-TimeS-1-640x360.png)
Тернопільські пляжі готують до купального сезону. Спочатку водолази обстежили дно пляжу “Циганка”, а згодом взялися за Дальній пляж. На останньому вже встановили буйки та ретельно обстежують дно місця для купання.
Тернопільські пляжі готують до купального сезону. Спочатку водолази обстежили дно пляжу “Циганка”, а згодом взялися за Дальній пляж. На останньому вже встановили буйки та ретельно обстежують дно місця для купання.