![vlcsnap-2022-01-10-13h11m40s599](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/vlcsnap-2022-01-10-13h11m40s599-640x360.jpg)
У третій день різдвяних свят тернопільські пластуни традиційно провели сімейне свято “Різдвяна Свічечка”. Дев’ять вертепів заколядували, а журі традиційно визначило найкращих. На теплому пластунському святі побула і наша знімальна група.
У третій день різдвяних свят тернопільські пластуни традиційно провели сімейне свято “Різдвяна Свічечка”. Дев’ять вертепів заколядували, а журі традиційно визначило найкращих. На теплому пластунському святі побула і наша знімальна група.