додому суспільство Тернопільські підприємці не хочуть більше давати хабарів

Тернопільські підприємці не хочуть більше давати хабарів

581

Тернопільські підприємці не хочуть більше давати хабарів. Вони вголос заговорили про люстрацію влади на місцях. Кількаразові зібрання та заяви підприємців Тернопільщини стали підставою для утворення нового руху – громадської організації "Ради бізнесу Тернопілля". Вона запрацювала сьогодні і лише за один день тут зареєструвалось понад сотня підприємців.

Підприємці Тернопільщини вголос заговорили про корупцію в місті. І це явище з'явилось не сьогодні. У підприємців міста та області вимагають хабарі. Ті змушені мовчати. Нині, каже один з підприємців, прийшов час говорити про це. Бодай заради пам'яті "Небесної сотні".

– В світлі останніх подій, особливо коли я стою спиною до стели, де висять фото тих людей, які загинули на Майдані, при тому, що багато людей, таких як я, не приймали участі у Майдані, не ризикували своїм життям, нас просто переповнюють відчуття і ми хочимо ініціювати у Тернополі новий рух, який не прив'язаний ні до політиків, ні до партій. Ми не прагнемо посад, ми хочимо мирно та спокійно працювати у рідному місті, – говорить підприємець Руслан Березюк.

Новий рух носитиме назву "Рада бізнесу Тернопілля". Нині підприємці об'єднуються, далі за потреби залучатимуться підтримкою правоохоронних органів.

– Ми хочемо, щоб люди, які постраждали від корупції виносили свої жалі, болі до нас, ми будемо це обговорювати і будемо вручати петиції про люстрацію конкретним чиновникам. Протягом 24 годин чиновники зможуть прийти на телебачення, відверто покаятись і запевнити громаду, що вони будуть діяти і працювати в інтересах громади, якщо ні – тоді вони мають скласти повноваження і відійти від влади без жодних погроз, тиску та сили. От така самолюстрація для конкретних керівників наших тернопільських відомств, – говорить Руслан Березюк.

Прізвища конкретних чиновників підприємці поки не називають. Тим часом чекають на інформацію від інших підприємців Тернопілля.