додому АТО Тернопільські міліціонери вирушили на Схід з новим автобусом

Тернопільські міліціонери вирушили на Схід з новим автобусом

597

vlcsnap-2014-09-05-17h28m55s243Тернопільські міліціонери вирушили на Схід з новим автобусом. Подарунок прийняли від народного депутата України Михайла Апостола. Аби підтримати дух міліціонерів народний обранець вручив кожному молитовник “Духовний бронежилет”.

В цей складний для України час народ об’єднався аби спільними зусиллями допомогти українським військовим. Від нашої єдності залежить перемога, каже народний депутат Михайло Апостол. Сьогодні він на власному прикладі вирішив допомогти тернопільським правоохоронцям і робить це не вперше.

– Я приїхавши і перебувавши п’ять днів там на Сході можу з впевненістю сказати, піднімається народ на півдні, піднімається народ на Сході. Вони вже взнали хто це і що вони хочуть зробити. Сьогодні Маріуполь повністю в бойовій готовності, сьогодні інші міста в повній бойовій готовності. Я можу з впевненістю сказати тільки одне – Ви повернетеся всі як і попередні ротації – живі і здорові. А ще в мене більша надія є , що Ви приїдете з перемогою і ми Вас будемо зустрічати всією областю,  – каже Михайло АПОСТОЛ, народний депутат України.

Народний депутат Михайло Апостол і благодійний фонд “Апостол” подарував Тернопільським правоохоронцям, які їдуть в зону АТО автобус. Аби підтримати дух міліціонерів Михайло Апостол роздав кожному правоохоронцю молитовник “Духовний бронежилет воїна великої визвольної війни”. Перших п’ять тисяч примірників молитовника вже передали в зону АТО, розповідає Михайло АПОСТОЛ:

– Я надзвичайно багато його роздав на Сході. Майте його завжди біля себе цей молитовник. Читайте, моліться і Ви будете впевнені, що Бог захистить кожного і принесе нашій Україні перемогу. Слава Україні! Героям Слава!

Міліціонери молитовникам раді і вирушають на Схід з твердим переконанням: з допомогою людей і Бога Україна переможе.