Головна надзвичайне Тернопільські міліціонери у Козівському районі виявили озброєну групу осіб

Тернопільські міліціонери у Козівському районі виявили озброєну групу осіб

263

Тернопільські міліціонери у Козівському районі виявили озброєну групу осіб. Тривають слідчі дії. Правоохороці перевіряють причетність підозрюваних і їх зброї до резонансних подій в Україні і з'ясовують, чи, бува, не до провокацій в нашій області чоловіки готувались.

Четверо чоловіків у Яструбові Козівського району з'явились за тиждень до Великодня. Винайняли житло і особливих підозр у місцевих мешканців не виклакали. Тим часом правоохоронці зацікавились прибулими.

– Фактично всі особи – судимі. Один з них – громадянин Білорусі, який перебував на території України. Інший – громадянин Миколаєва. Ще один – уродженець Росії, проживає в Теребовлянському районі і четверта особа – з Київської області. Всі ці особи мають кримінальне минуле. Всі були засуджені за тяжкі злочини, – розповів начальник УМВС України в Тернопільській обл. Василь Облещук.

У мешканця Миколаєва міліціонери вилучили автомат Калашникова, чотири магазини до нього, майже 200 набоїв, радіостанцію, розвантажувальний жилет, дві медалі "За мужність" та орден "Богдана Хмельницького". Походження усього бойового краму правоохоронці з'ясовують. Проводиться досудове слідство.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here