Головна культура Тернопільські майстри графіті писатимуть на будинках міста революційну поезію

Тернопільські майстри графіті писатимуть на будинках міста революційну поезію

325

У Тернополі знову активізовуються майстри графіті. Щоправда, тепер їх творчість у місті намагаються скерувати у потрібне русло. Йде мова про співпрацю і з місцевими підприємцями і з управлінням муніципальної міліції. Серед іншого, у дозволених місцях писатимуть революційну та патріотичну поезію.

Найбільше графітники набридали тернопільським комунальникам та підприємцям у дві тисячі одинадцятому році. Щоранку розмальовані стіни магазинів та житлових будинків. Тоді влада міста прийняла рішення: виділити санкціоновані місця для графіті. Їх у Тернополі є кілька. Проте, цього року графітники-порушники знову активізувались.

– В цьому році міліцією затримано одного графітчика вночі, десь в 2 годині  ночі, склали протоколи, – розповідає начальник управління муніципальної поліції Тернопільської міськради Сергій Волков.

У Тернополі є ще одна категорія – майстри художньої графіки, каже Сергій Волков. Вони у дозволених місцях писатимуть революційну поезію та малюватимуть патріотичну символіку. Крім того, є домовленість з підприємцями проте, щоб молоді художники намалювали на їх закладах якусь красиву картину.

– Є вже деякі підприємці, які дали згоду, щоб молоді художні графітчики, якусь картину намалювали, красиву під дизайн, – каже Сергій Волков.

Про незаконні графіті можна слід в управління муніципальної поліції за номером: 40-41-67.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here