Головна здоров'я Тернопільські лікарі співпрацюватимуть із німецькими

Тернопільські лікарі співпрацюватимуть із німецькими

493

vlcsnap-2015-12-23-12h57m40s600Тернопільські лікарі співпрацюватимуть із німецькими. Під час тижневого перебування наших медиків у фанкфуртській клініці Хьохст вони підписали меморандум про співпрацю.

Тернопільська лікарня швидкої допомоги співпрацюватиме із німецькою клінікою Хьохст, що у Франкфурті-на-Майні. Меморандум про співпрацю підписали під час тижневого перебування там наших медиків. Вони ознайомились із роботою лікарні, організацією надання медичної допомоги, брали участь в п’ятихвилинках та конференціях, працювали в операційних. В подальшому тернопільські лікарі зможуть проходити стажування на базі клініки Хьхост.

– Після того, як ми визначимось хто буде наступним із наших колег, а ми будемо відбирати тих, хто має бажання підвищувати свій кваліфікаційний рівень, володіє іноземною мовою, має перспективу в зростанні, ми будемо домовлятися з нашими колегами в Німеччині, щоб вони їх приймали, – розповідає головний лікар Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

У складі тернопільської делегації були фахівці у трьох напрямках: хірургії, реаніматології та травматології.

– Вивернула себе клініка, вона повністю всю себе показала. Де би ми не хотіли бути, в яому відділі, чи в операційній чи в яких відділах, нам все показали, нам все розказали. Показали, які в них є позитивні сторони, які в них є негативні сторони, – говорить організатор поїздки Юрій Дар.

– Вражає забезпечення апаратне в операційних. Досить багато новітніх електрохірургічних методів і самих девайсів, багато ламп, всі одноразові матеріали,шовний матеріал. Тобто, все, що на сьогоднішній день є в світі, воно представлено в цій клініці, – додає  завідувач хірургічного відділу Тернопільської лікарні швидкої допомоги Дмитро Осадчук.

Німецькі лікарі, каже Ярослав Чайківський, оцінили високий рівень фаховості наших лікарів. Багато із новітніх технологій лікування, які практикують там, впроваджені і в Тернополі. Проте працювати ще є над чим. Заплановано, що німецькі лікарі приїдуть у Тернопіль у травні.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here