додому суспільство Тернопільські комунальники провели Свято коляди

Тернопільські комунальники провели Свято коляди

524

Новорічно-різдвяні свята на Тернопільщині продовжуються. У комунальному підприємстві "Тернопільводоканал", чи не в єдиному серед підприємств Тернополя, відбулось Свято коляди. Таке свято на підприємстві вже стало традиційним. Його проведення зініціювали працівники. Адміністрація водоканалу пропозицію підтримала.

Свято коляди у комунальному підприємстві "Тернопільводоканал" цього року провели вже вчетверте. Не обходяться такі заходи без водоканалівського хору. Він заснований ще у 70-х роках минулого століття. Десять років тому тимчасово припинив роботу. А вже протягом кількох останніх років хористи регулярно збираються на репетиції, вивчають нові пісні, у тому числі колядки.

Оксана Медвідь, учасниця хору, фахівець з контролю КП "Тернопільводоканал": "Тобто вивчали нові колядки, так щоб цікавіше було, щоб не повторюватись і щоб людям нагадати які ще є пісні, які є колядки

Олександра Батіг, учасниця хору, працівник відділу розрахунків населення КП "Тернопільводоканал": "Для мене це свято сімейне, особливе і тому хочеться провести його з рідними близькими людьми. Мені дуже приємно брати участь у цьому дійстві, я запросила свого батька сьогодні на свято, щоб разом з нашими працівниками відсвяткувати таке свято.

Цього року Свято коляди розширили. До традиційного колядування додався ще й вертеп. Готувались до дійства працівники водоканалу протягом двох місяців.

Тетяна Баколінська, начальник абонентного відділу КП «Тернопільводоканал»: "Вертеп – це наші працівники водоканалу, які прийняли активну участь і вони розіграли сценку, буде вертеп ,і цар буде, і пастушки будуть, Ірод буде ,і чорт буде ,і смерть буде – це всі наші працівники".

Адміністрація комунального підприємства "Тернопільводоканал" такі заходи схвалює. Адже це згуртовує колектив і дає наснагу працювати.

Володимир Кузьма, директор КП "Тернопільводоканал": "Адміністрація підтримує таку ініціативу і ми рахуємо, що такі святкові вечори згуртовують колектив, додають наснаги працівникам і покращують їх не тільки настрій, а взагалі їх ставлення до роботи і до свого колективу".

Зараз працівники комунального підприємства "Тернопільводоканал" почали готуватись до Шевченківських читань.