додому Новини Тернопільські комунальники погрожують з понеділка не вийти на роботу

Тернопільські комунальники погрожують з понеділка не вийти на роботу

352

Тернопільські комунальники погрожують з понеділка, 19 листопада, не вийти на роботу, якщо не отримають заробітної плати. Сьогодні люди продовжували пікетувати обласне управління казначейської служби в Тернопільській області. Працівники комунальних підприємств обурені тим, що казначейство ігнорує їх вимоги і не переказує гроші, відповідно до платіжних рахунків Тернопільської міської ради. Сьогодні аналогічні акції протесту відбуваються у кількох містах України.

Уже втретє комунальники приходять пікетувати обласне управління казначейської служби в Тернопільській області. Ситуація не змінюється, кажуть люди, і заробітну плату далі боргують. Працівники комунальних підприємств погрожують: якщо до понеділка не отримають гроші, на роботу не вийдуть.
 
– Ми вже сьогодні прийшли третій раз,якщо нам до понеділка не виплатять зарплати, ми в понеділок на роботу не виходимо, взагалі ніхто. До тих пір, поки не дадуть грошей. Ви зрозумійте, що ми не раби, жити хочемо, маємо сім'ї. А на голодний жолудок, то ви думаєте знущання над нами, чи що, – скаржиться працівниця КП "Тернопільміськшляхрембуд" пані Марія. – Якщо не буде грошей, то ми не вийдемо на роботу, нема за що купити їсти, навіть на проїзд нема. Я сьогодні з Східного йду пішки сюди на роботу. Зранку п'ята година, то реально так? Не знаю…
 
Акції пікету допомогають мало, каже голова обласного комітету профспілки працівників ЖКГ. Сьогодні відповіді від казначейства комунальники знову не дочекались, тому готують звернення до Кабінету Міністрів України з аналогічними вимогами, насамперед виплатити заробітну плату.
 
– Ми зараз збираємо інформацію, всі ці борги, і будемо писати телеграму як в Кабінет міністрів України, так і в Міністерство регіонального розвитку, Федерацію профспілок, щоб винести це питання і щоб воно прозвучало на засіданні Кабінету Міністрів, тому що бачите, як воно далі йде, бо входимо в зиму, похолодання далі йде і як комуналка виживе, так буде жити населення нашої області, і не тільки області, а й загалом України, – каже голова обласного комітету профспілки працівників ЖКГ Валерій Косс.
 
Сьогодні казначейство має перерахувати через платіжні доручення вже 5 мільйонів 650 тисяч гривень. Щодня ця сума зростає, кажуть у міській раді, бо комунальні підприємства продовжують виконувати свою роботу. За середу, 14 листопада, із необхідних 5 мільйонів 650 тисяч казначейство проплатило лише 200 тисяч гривень.
 
TV-4