додому Новини Тернопільські комунальники на роботу вийшли, хоч грошей від казначейства не отримали

Тернопільські комунальники на роботу вийшли, хоч грошей від казначейства не отримали

523

У Тернополі ситуація з переказом грошей казначейством майже не змінилася. Із1 листопада до сьогодні з необхідних 5 мільйонів гривень виплатили лише 700 тисяч гривень. Переказ решти грошей продовжують блокувати. А це – заробітна плата працівників та оплата за вже виконані роботи комунальних підприємств міста.

Минулого тижня, пікетуючи обласне управління казначейської служби, комунальники погрожували з понеділка, 19 листопада, не вийти на роботу, якщо не отримають заробітної плати. Сьогодні всі комунальні підприємства міста працювали, запевнили в управлінні житлово-комунального господарства Тернопільської міськради. Там пояснюють люди ще терплять і все таки надіються, отримати зароблені гроші. Проте що буде завтра, чи буде заблокована робота комунальних підприємств Тернополя прогнозувати не береться ніхто.
 
– Із 19 вересня в нас є неоплачена сума, по "Тернопільміськсвітлу" було мільйон, тепер 942 тисячі, тобто проплата мінімальна і мізерна. Ми хотіли закупити і встановити нові світлофори, але якщо до кінця року цю суму не заплатять, то знову будуть проблеми. Це є так само і заробітна плата працівників "Тернопільміськсвітла", крім цього в нас є неоплачені 460 тисяч по капітальному ремонті вулиці Чарнецької, є недоплата по капітальному ремонті вулиці Коперника, тобто ця вся сума збирається, – розповіла начальник фінансово-бухгалтерського відділу управління ЖКГ Тернопільської міськради Надія Кравець.
 
Загалом обласне управління казначейської служби боргує Тернопільській міськраді більше 5 мільйонів гривень. Щодня ця сума зростає, кажуть в управлінні житлово-комунального господарства міськради, бо комунальні підприємства продовжують виконувати свою роботу.
 
– Нам необхідно проплачувати і ще добавляються акти виконаних робіт, тобто  ця сума буде збільшуватися. Кінець року в нас є ще багато неоплачених робіт. Крім цього є авансові платежі, є акти виконаних робіт по капітальному ремонті доріг, капітальному ремонті по благоустрою. Дані роботи не можуть бути проплачені, бо всі платежі лежать в казначействі, – каже Надія Кравець.
 
TV-4