Головна благоустрій Тернопільські фонтани цьогоріч відпрацювали своє

Тернопільські фонтани цьогоріч відпрацювали своє

282

Тернопільські фонтани цьогоріч відпрацювали своє. Сьогодні їх увімкнули востаннє. Далі – законсервують на зиму. Цього року чиновникам вдалося відреставрувати кілька водограїв. Кажуть, є плани і на наступний рік.

Вони тішили тернополян в погожі дні з весни до осені. Тепер їх готуватимуть до заслуженого відпочинку. Тернопільські фонтани сьогодні увімкнули востаннє цього року. Відновлять лише навесні.

– При мінусовій температурі в холодну пору року фонтани працювати не можуть. Є ризик замерзання води і пошкодженя всього обладнання. Тому традиційно в жовтні ми припиняємо експлуатацію фонтанів, випускаємо воду, знімаємо форсунки, інше обладнання, яке має перебувати в теплому приміщенні, це все демонтовується, перевозиться в складські приміщення  і чекає наступного року, як правило ми оживляємо їх в квітні, – розповідає директор КП "Тернопільводоканал" Володимир Кузьма.

Щороку чиновникам вдається поступово реконструювати міські водограї. Цьогоріч оновили фонтани у парку "Топільче" та на бульварі Данила Галицького. Проте з 9 міських фонтанів досі працюють не всі. За них комунальники візьмуться вже наступного року. Аби тільки відремонтовані добре перезимували, адже торік вандали пошкодили фонтан "Каскад".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here