додому благоустрій Тернопільські фонтани цьогоріч відпрацювали своє

Тернопільські фонтани цьогоріч відпрацювали своє

304

Тернопільські фонтани цьогоріч відпрацювали своє. Сьогодні їх увімкнули востаннє. Далі – законсервують на зиму. Цього року чиновникам вдалося відреставрувати кілька водограїв. Кажуть, є плани і на наступний рік.

Вони тішили тернополян в погожі дні з весни до осені. Тепер їх готуватимуть до заслуженого відпочинку. Тернопільські фонтани сьогодні увімкнули востаннє цього року. Відновлять лише навесні.

– При мінусовій температурі в холодну пору року фонтани працювати не можуть. Є ризик замерзання води і пошкодженя всього обладнання. Тому традиційно в жовтні ми припиняємо експлуатацію фонтанів, випускаємо воду, знімаємо форсунки, інше обладнання, яке має перебувати в теплому приміщенні, це все демонтовується, перевозиться в складські приміщення  і чекає наступного року, як правило ми оживляємо їх в квітні, – розповідає директор КП "Тернопільводоканал" Володимир Кузьма.

Щороку чиновникам вдається поступово реконструювати міські водограї. Цьогоріч оновили фонтани у парку "Топільче" та на бульварі Данила Галицького. Проте з 9 міських фонтанів досі працюють не всі. За них комунальники візьмуться вже наступного року. Аби тільки відремонтовані добре перезимували, адже торік вандали пошкодили фонтан "Каскад".