додому Новини Тернопільські флорболісти привезли зі Швеції перемогу

Тернопільські флорболісти привезли зі Швеції перемогу

2282

Тернопільські флорболісти привезли зі Швеції перемогу.  Хлопці віком до 12 років здобули першість на світових змагання у своїй категорії. Вперше в історії українського флорболу перемогли наші земляки. Про наполегливість та віру в себе – у матеріалі. 

Ці хлопці 5 днів на тиждень проводять час разом – вони однокласники. Проте після занять у гімназії, уже три роки Максим, Костянтин і Данило зустрічаються на занятті із флорболу. Це один із різновидів хокею, у який грають пластиковим м’ячем та ключкою.

-Мені набільше сподобалось, шо це командний вид спорту, шо тут один не багато вирішує, шо тут треба грати в пас і бути командою, – каже  флорболіст МАКСИМ ШЕВ’ЯК.

Хлопці не раз травмувалися на тренуваннях, проте для них це дрібницка у порівнянні із тим, що дає їм спорт.

-Не розчаровуватися, тому що один раз, коли тобі дадуть по ногах, це буде боліти, але через деякий час воно перестане боліти. Потім ти побачеш, як тобі буде добре, тому що ти можеш побачити їздити в різні міста, в які ти ше не їздив ні разу. Можеш поїздити в різні країни, які ти не їздив, – каже флорболіст КОСТЯНТИН ГАЛАНЕЦЬ.

Нещодавно хлопці зі своєї командою флорбольного клубу “Вікторія” повернулися зі змагань, які проходили у Швеції, місті Упсель. До рідного Тернополя вони повернулися із перемогою у своїй віковій категорії.

-Коли ти забиваєш гол ти зразу стаєш радісним,  тому що ти розумієш, що це помагає твоїй команді не програвати.

-Ти радієш, тому шо ти віддав гольовий пас, шо твоя команда забила, а не пропустила. 

-Я вирішив кинути, і коли я ну, кинув, то я побачив, шо мяч летить у ворота. Я подумав спочатку, що воротар зловить цей гол, але потім, коли побачив, шо він залітає, я дуже сильно зрадувався, тому що це був мій перший гол, коли я забив у Швеції на цьому турнірі. 

В Україні флорбол не такий популярний, як у Швеції, розповідає тренер клубу, тому на перемогу команді із Тернополя годі було сподіватись, однак у неї спортсмени вірили.

-Перед кожною грою, під час гри і після ігор ми дуже часто стаємо з командою разом в одне коло і молимося. І просимо Бога, шоб він нам допоміг, зберіг від всяких травм, від всяких негативних емоцій, – розповідає тренер, керівник флорбольного клубу “Вікторія” МИХАЙЛО КОРОЛИК.

20 і 21 січня у спортивному клубі “Політехнік” юні флорболісти змагатимуться вже із командами з усієї України.