додому благоустрій Тернопільські дороги та тротуари посипали до 4 ночі та вранці

Тернопільські дороги та тротуари посипали до 4 ночі та вранці

428

Дороги та тротуари Тернополя посипали впродовж ночі, аби на ранок людям та автівкам не було слизько. Майже до 4 години ранку працювала посипальна техніка, по тому долучились ще понад 60 прибиральників. Найперше посипали ухили, підйом та тротуари. Складніша ситуація на дорогах області, подекуди на дорогах, особливо ввечері, утворювалась крига. Щоправда, жодних аварій за ніч не трапилось. У звичному режимі: без зривів та в усі напрямки виїжджали й рейсові автобуси.

До зміни плюсової температури на мінус та до раптової ожеледиці тернопільські комунальники були готові. Ще з вечора 15 січня спеціальний координаційний штаб прийняв рішення: впродовж ночі залучити максимум посипальної техніки. Почали з мікрорайону "Дружба", а далі "Східний", "Сонячний", "Центр". Вранці до посипання прибудинкових територій долучилися усі ЖЕКи міста.

Олег Соколовський, заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради: "Десь починаючи з 8 вечора і до 10:30 відбувалось похолодання і почав тротуар покриватися наледдю. Тому було прийнято рішення спочатку почипати "Дружбу" і пішла почипка, всі повністю тротуари посипали трьома механізмами посипали шлаком. Починаючи з 1 години температура почала підніматися і сягла приблизно до 3 градусів тепла".

Для подальшого прибирання та очищення доріг та тротуарів Тернополя заготували достатньо солі, шлаку, піску та понад 13 тонн дизельного пального. Складнішою сьогодні вранці була ситуація на дорогах Тернопільщини. На деяких ділянках, ввечері, 15 січня, утворювалась крига. Однак, жодних аварій за ніч на Тернопільщині не трапилось. Постійних перепадів температури тернопільські комунальники чекають і далі.

Олег Соколовський, заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради: "Дивимось по прогнозам, постійно перепади, а для комунальників гіршого немає, тому що краще раз засипати і мати спокій, а це постійно треба бути в напрузі, але нічого, посипаємо, робимо все як має бути".

За словами диспетчера Тернопільського автовокзалу, всі рейсові автобуси сьогодні виїжджали на маршрути в усі напрямки без зривів.