додому Новини Тернопільські будівельники відновлюють Архангельське на Херсонщині

Тернопільські будівельники відновлюють Архангельське на Херсонщині

424
Тернопільщина відбудовує смт Архангельське Херсонської області в рамках проєкту “Пліч-о-пліч”, який ініціював Президент України.
Селище дуже постраждало від російських військ, адже було в окупації 8 місяців. Потрібно було перекривати дахи на будинках, встановлювати нові вікна і двері, підмуровувати стіни, а подекуди – будувати будинки «з нуля», повідомляє Тернопільська ОВА.
В рамках програми президента «Пліч-о-пліч» Тернопільщина взяла на себе зобов’язання відбудови будинків та інфраструктури, пошкоджених або знищених ворогами під час обстрілів та окупації.
23 будинки було відновлено в першій черзі, ще влітку. Для цього в Архангельське виїхала будівельна бригада з Тернополя, а також було відправлено всі необхідні матеріали та інструменти:
– майже 10 тис м2 покрівельних матеріалів
– понад 20 м3 пиломатеріалів
– більше 100 вікон
– десятки металевих та пластикових дверей
Восени стартувала друга черга, під час якої вдалося відновити 10 житлових будинків, у яких вже мешкають люди. Зокрема, замінили перекриття дахів, вікна, двері, в окремих випадках відбудували частину стін. Надалі планується облаштування вулиць, відновлення дорожнього полотна, інфраструктури та побудова спортивного майданчика.
Це не єдина допомога, надана Тернопільщиною Херсонщині. Також наш край допомагав ліквідовувати наслідки підриву Каховської ГЕС. Близько 60-ти працівників комунальних служб розбирали завали, вивозили сміття та усували інші наслідки затоплення сіл та міст. Тернопільщина неодноразово відправляла вантаж із харчовими продуктами, питною водою, медикаментами та іншим.