Головна АТО Тернопільські будівельники першими завершують зведення оборонних споруд у зоні АТО

Тернопільські будівельники першими завершують зведення оборонних споруд у зоні АТО

300

vlcsnap-2015-06-15-19h00m58s247Тернопільські будівельники першими серед інших Українських областей завершують зведення фортифікаційних споруд у зоні АТО. Загалом згідно з угодою між міністерством оборони та Тернопільською облдержадміністрацією області було доручено облаштування чотирьох об’єктів лінії оборони на Луганщині. Троє із них уже готові повністю.

У зоні АТО Тернопільській області доручили збудувати чотири фортифікаційні захисні об’єкти – неподалік міст Попасна та Золоте на Луганщині. Генеральними підрядниками стали три тернопільські будівельні компанії. Працювати довелося за кілька кілометрів від позицій терористів. Зрештою будівельникам із Тернопільщини поставленні завдання вдалося виконати.

– Головне завдання цих фортифікаційних споруд, це зберегти людські життя наших хлопців. котрі служать в Збройних Силах України, котрі стоять на захисті територіальної цілісності нашої держави, – розповів голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Оскільки працювати будівельникам доводилося на межі із підконтрольною терористам територією, їх постійно охороняли українські військові, а також тернопільські міліціонери, які несуть службу в Попасній, де й охороняють мир та правопорядок.

– Фактично на даний час життя повертається в місто. Якщо за останній місяць, то фактично 1/3 населення повернулася в свої домівки. Ремонтують вікна і відповідно повертається життя у школи і у садки. Так само появилося більше молоді. Інколи бувають обстріли по ночах із важкої артилерії і справді людям приходиться ховатися по бліндажах. Як правило громадяни ховаються у підвалах своїх власних будинків, – пояснює боєць зведеного загону Тернопільської міліції Володимир.

Троє із чотирьох об’єктів на лінії розмежування уже готові до передачі Міністерству оборони України в експлуатацію. Четвертий майже завершений, єдине, що завадило – обстріли.

– Ми спорудили 16,5 кілометрів тернопільської стіни, яка не дасть можливості терористам з російської армії просуватися в глиб нашої країни і дякувати Богу, що ми будуємо цю стіну в Попаснянському районі Луганської області, а не будуємо десь на Збручі. Ми зробили це перші як область, що найважливіше в принципі і є найбільш показовим для всієї України, – каже голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

При потребі, каже Олег Барна, тернопільські будівельники готові до виконання нових угод щодо зведення фортифікаційних споруд у зоні АТО.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here